reklama

Zmierz się z dyktandem na 600-lecie miasta

Opublikowano: 09 czerwiec 2023, 16:22 Kategoria Kultura
dyktandosp 2 garwolindwójka600-lecie garwolina
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Z okazji 600-lecia Garwolina Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie zaprasza do zmagań z zawiłościami języka ojczystego podczas Wielkiego Dyktanda o Pióro Burmistrza Garwolina, które odbędzie się 15 czerwca w siedzibie szkoły.

O godz. 9.00 corridę ortograficzną stoczą uczniowie do lat piętnastu. Zaznaczamy, że prace będą kodowane i trzy razy sprawdzane. Wybrana zostaną trzy prace w całości poprawne lub z najmniejszą liczbą błędów. Wyniki zostaną podane do wiadomości publicznej (portale społecznościowe i informacyjne) po sprawdzeniu (piątek 16 czerwca lub sobota 17 czerwca).

O godz. 18.00 o Pióro Burmistrza będą walczyć osoby w wieku powyżej lat piętnastu. „Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców miasta i powiatu. Tu również prace będą kodowane i tylko autor/autorzy najlepszych dyktand będzie/będą podani do wiadomości publicznej. Oprócz Pióra Burmistrza będzie też nagroda pieniężna ufundowana przez Sponsorów, którymi są AR-TiG, BNP PARIBAS, Bank Spółdzielczy w Garwolinie, Iwona Alot” – czytamy w komunikacie magistratu.

reklama


Wręczenie nagród nastąpi podczas Dni Garwolina, w niedzielę 18 czerwca.

Danych dzieci nie trzeba zgłaszać, ale osoby od piętnastu lat wzwyż prosimy o wcześniejsze zgłoszenia osobiście w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Garwolinie lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie - Dyktando do dnia 13 czerwca. Tel. do szkoły 25 684 33 31

mat. pras., opr.red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama