reklama

Zostań autorem pocztówki z okazji 600-lecia Garwolina

Opublikowano: 02 czerwiec 2023, 08:05 Kategoria Kultura
600-lecie garwolinagarwolinbiblioteka
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Włącz się w 600-lecie Garwolina i stwórz okolicznościową kartkę. Zwycięskie prace zostaną wydrukowane i będzie można je przesłać rodzinie i bliskim.

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Pocztówka z Garwolina”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie okolicznościowej kartki pocztowej (w formacie A6 -10,5 cm x 14,8 cm) nawiązującej do obchodów 600-lecia nadania praw miejskich Garwolinowi. Technika wykonania prac jest dowolna. Mogą to być rysunki, zdjęcia oraz grafiki komputerowe. Prace należy złożyć do 9 czerwca w Bibliotece lub przesłać w wersji elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

reklama


Najlepsze prace zostaną wydrukowane i będzie je można użyć zgodnie z przeznaczeniem kartki pocztowej - czyli wysłać swoim bliskim.

Gdzie będzie można otrzymać pocztówkę jubileuszową?

Do akcji włącza się Urząd Miasta i już dziś, zaprasza na swoje stoisko podczas Dni Garwolina, w niedzielę, 18 czerwca. Wszyscy chętni będą mogli na miejscu wypisać kartkę, zaadresować i wrzucić do skrzynki. Świętujmy ten wyjątkowy rok razem!

mat. pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

REKLAMA

sposobmini

Spektakl odbędzie się 16 listopda
o godz. 19 w Kinie Wilga w Garwolinie.

Bilety od 100 zł,  dostępne pod nr. tel. 504 036 220
oraz na kupbilecik.pl , biletyna.pl.

reklama

REKLAMA

klima

Spektakl odbędzie się 12 października
o godz. 19 w Kinie Wilga w Garwolinie.

Bilety od 110 zł,  dostępne pod
nr. tel. 504 036 220
oraz na kupbilecik.pl , biletyna.pl.

reklama