reklama

Artystyczne poranki: wyprawa na „Bardzo Dziki Zachód

Opublikowano: 27 maj 2023, 09:19 Kategoria Kultura
csikteatrartystyczny poranek
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

To będzie ostatni „Artystyczny poranek” w tym sezonie. Tym razem najmłodsi widzowie i ich opiekunowie wraz z Teatrem Bajaderka udadzą się na „Bardzo Dziki Zachód”. Spotkanie już w najbliższą niedzielę o 10:00 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Spektakl zamykający kolejny sezon spotkań z teatrem porusza tematy ekologii i środowiska, empatii i tolerancji. Na dalekim pustkowiu, gdzie słońce spotyka się z suchym piaskiem, toczy się westernowe życie. Sielski spokój lokalnych mieszkańców przerywają tajemnicze wydarzenia. Szeryf Ostre Pióro próbuje rozwikłać niecodzienną zagadkę zuchwałej kradzieży z pobliskiego pociągu odwiedzającego miasteczko raz w tygodniu. Kto wykrada kury z klatkowych wagonów?

 

reklama


Dobry duch miasteczka, Skunksik Lola zgłasza się na ochotnika, by rozwiązać tę zagadkę. Śmiałość i odwaga prowadzą ją do ciekawego tropu, podczas gdy zatrzeć go spróbuje Chytra Lisica. Jaką ma z tego korzyść? I jak zakończy się ta historia? Kim jest poszukiwany? Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznają ci, którzy 28 maja o godzinie 10:00 spotkają się z Teatrem Bajaderka w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Teatr Bajaderka to interaktywny teatr objazdowy dla dzieci, tworzący inspirujące bajki muzyczne oraz spektakle interaktywne dla małych i dużych widzów. W spektaklach występują zawodowi aktorzy i wokaliści. Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Artystyczne poranki: Teatr Bajaderka „Bardzo Dziki Zachód”
28 maja 2023, godz. 10:00
sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
Bilety: 20 zł – do kupienia na www.csik.garwolin.pl  oraz w sekretariacie CSiK

mat.pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama