reklama

Bajkowy koncert z okazji Dnia Dziecka w CSiK

Opublikowano: 25 maj 2023, 08:25 Kategoria Kultura
csikchór miasta garwolinadzień dziecka
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Niezwykła muzyczna podróż po wszystkich kontynentach i najpiękniejsze piosenki z ulubionych bajek najmłodszych. Taką niespodziankę przygotował Chór Miasta Garwolina z okazji Dnia Dziecka. Koncert odbędzie się 1 czerwca o godzinie 18:00 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Wstęp wolny!

- Święto wszystkich dzieci już za kilka dni. W tym roku przygotowaliśmy dla nich wyjątkowy koncert w wykonaniu Chóru Miasta Garwolina. Tym razem nasi chórzyści zaprezentują się w zupełnie innej odsłonie, w bajkowym repertuarze. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na to wydarzenie – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

„Nie bój się chcieć” – to tytuł koncertu, podczas którego dzieci usłyszą dobrze im znane przeboje z wielkich produkcji kinowych. Odwiedzając poszczególne kontynenty, najmłodsi będą się nie tylko dobrze bawić, ale także zobaczą, że każdy może sięgać po własne marzenia. Wystarczy tylko chcieć.

reklama


 

- Zabierzemy dzieci w muzyczna podróż dookoła świata, poszukamy w nim bohaterów bajek oraz ich marzeń. Zaprosimy dzieci do tego, by nie bały się mieć marzeń i żeby chciały je spełniać. Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane przeboje z bajek w ciekawych aranżacjach, a to wszystko wzbogacone będzie o grę świateł i obrazów. Myślę, że nie tylko dzieci będą mogły znaleźć tu coś dla siebie – podkreśla Radosław Mitura, dyrygent Chóru Miasta Garwolina.

Koncert „Nie bój się chcieć” odbędzie się 1 czerwca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Wstęp wolny.

mat.pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama