reklama

Renata Przemyk zaśpiewa w CSiK

Opublikowano: 04 marzec 2023, 15:33 Kategoria Kultura
csikkoncertRenata Przemyk
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Przemyk Akustik Kwartet to wyjątkowo klimatyczny projekt znanej i niezwykle utalentowanej wokalistki Renaty Przemyk. 30 marca artystka wraz z muzykami wystąpi na scenie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.

Intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie – tak zapowiadana jest koncert Przemyk Akustik Kwartet.

Renaty Przemyk przedstawiać na trzeba. Obecna na polskiej scenie muzycznej od wielu lat, ma na swoim koncie kilkanaście płyt, które sprzedały się w ponad 500 tys. egzemplarzy, liczne nagrody i wyróżnienia oraz udział w wyjątkowych projektach muzycznych.

reklama


 

Jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane, rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej, poetyckim urokiem.

Kto nie zna przeboju „Babę zesłał Bóg”? Duet z Katarzyną Nosowską „Kochana” czy piosenka „Odjazd”, „Jakby nie miało być” czy „Kłamiesz” długo gościły na wysokich pozycjach list przebojów. Te i wiele innych utworów będzie można usłyszeć podczas najbliższego koncertu w Garwolinie.

30 marca w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie Renacie Przemyk towarzyszyć będą Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna, Piotr Bogutyn – gitara akustyczna, Jacek Bielecki – wiolonczela.

Przemyk Akustik Kwartet – koncert
30 marca 2023, godz. 19:00
sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)
Do kupienia na www.csik.garwolin.pl  oraz w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1)

mat.pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama