reklama

Ferie zimowe z CSiK

Opublikowano: 03 luty 2023, 09:42 Kategoria Kultura
ferieCSiK
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Zajęcia twórcze i sportowe. Filmowe przeboje na dużym ekranie i odkrywanie nowych kierunków podczas wycieczek. Już za chwilę czas zimowego wypoczynku. Najmłodsi mogą go spędzić z Centrum Sportu i Kultury. Zapisy na tegoroczne ferie właśnie wystartowały!

Ferie to czas odpoczynku, ale odpoczynek ma różne oblicza. Dla jednych dzieci to czas intensywnych działań związanych z hobby, dla innych nadrabianie zaległości filmowych, jeszcze inni spełniają się w aktywnościach. Oferta zimowych ferii Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie została pomyślana w ten sposób, by niezależnie od upodobań, każdy znalazł w niej coś dla siebie.

 

reklama


Kreatywnie!

Trzy razy w tygodniu odbywać się będą zajęcia w 4-godzinnych blokach: trochę ruchu, dobry film i porcja kreatywności. Twórczy rozwój będzie mieć formę zajęć ceramicznych (prowadzenie: Grzegorz Mikulski), graficznych (prowadzenie Luiza Kondej-Matusiak), rytmiczno-muzycznych (prowadzenie Mariusz Kozicki). 45-minutowe zajęcia gimnastyczne poprowadzi Joanna Soszka. Nie zabraknie w nich gier zespołowych, ćwiczeń rozciągających i wysiłkowych, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Dostosowane będą one do wieku i rozwoju uczestników. Przez 4 godziny instruktorzy CSiK nie pozwolą się dzieciom nudzić, zatroszczą się o ich przeprowadzanie z zajęć na zajęcia, a także o zjedzenie drugiego śniadani. Kosz uczestnictwa w jednym bloku zajęć to 60 zł od dziecka. Zapisy w sekretariacie CSiK.

Wyjazdowo!

Kiedy ruszać w podróż, jeśli nie w czasie wolnym! W pierwszym i drugim tygodniu ferii CSiK zaprasza dzieci do udziału w wycieczkach. 14 lutego podróż będzie miała smak pizzy i dobrych wygibasów. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach kulinarnych oraz spędzą czas w atrakcyjnej sali zabaw Manufaktura Smaku i Zabawy w Nowym Goniwilku. Wyprawa nie będzie daleka, ale bardzo urozmaicona. Przeznaczona jest ona dla dzieci od 6 do 12 roku życia. 23 lutego natomiast wesoły autobus wyruszy na wystawę o Koziołku Matołku w Muzeum Karykatury w Warszawie, a w drodze powrotnej odwiedzi Magiczny Ogród Światła. Ta propozycja adresowana jest dla dzieci do lat 10. Koszt pierwszej wycieczki to 60 zł, drugiej – 80 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy także w sekretariacie CSiK.

Sportowo!

Miłośników sportu skusić może basen. Przez okres 2 tygodni obowiązywać będzie promocja cenowa na bilet dla dzieci i młodzieży. Wejście na basen kosztować będzie 12 zł. Napływać się można więc do woli i o każdej porze dnia. Amatorów sportów suchych CSiK zaprasza do skorzystania z hali sportowej. We wtorki i czwartki będzie można grać w gry zespołowe oraz ćwiczyć ping-ponga. Spotkania przeznaczone są dla dzieci od 12. roku życia i są bezpłatne.

Filmowo!

Bez kina nie godzi się przeżyć ferii, a repertuar na czas od 10 do 26 lutego jest różnorodny. Ci którym nie udało się obejrzeć „Avataru: istota wody”, nadrobią zaległości. Filmowych maniaków polujący na każdą nowość zainteresuje z pewnością „Asterix i Obeliks: imperium smoka”. Wielbicieli niszowych bajek Kino „Wilga” zaprasza natomiast na film: „Yuku i magiczny kwiat”. Poza tym będzie dużo propozycji w kocim klimacie: „Kot w butach. Ostatnie życzenie”, „Zadziwiający kot Maurycy” oraz „Nel i tajemnica kurokota”. Godziny seansów i ceny biletów znaleźć można na www.csik.garwolin.pl

Szczegółowe informacje i zapisy na zajęcia oraz wycieczki w sekretariacie CSiK. Dokonywanie opłat możliwe jest drogą tradycyjną (sekretariat) lub w formie przelewu.

Gotowi na przygodę? Kierunek Centrum Sportu i Kultury to dobry wybór!

mat.pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama