reklama

Ciąg dalszy nastąpił! Koncert Oli Tudek

Opublikowano: 05 listopad 2021, 20:18 Kategoria Kultura
csikkoncertOla Tudek
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Doskonały muzycznie i wyjątkowy w swej rodzinnej, ciepłej atmosferze. Taki był koncert Oli Tudek, której na scenie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie towarzyszył zespół bliskich jej osób. To, co pięknie zaczęło się w sierpniowy wieczór, miało swój finał właśnie wczoraj.

Ola Tudek to pełna energii i charyzmy wokalistka młodego pokolenia. Absolwentka Zespołu Szkół Artystycznych w Garwolinie. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć wokalnych i doświadczeń muzycznych. Ostatnie z nich to udział w musicalu Kongo, którego premiera odbyła się w Garwolinie w ostatni piątek. Cechuje ją urokliwa, a zarazem pełna charakteru i mocy barwa głosu oraz naturalna muzykalność. Podczas koncertów wykonuje covery takich wokalistek jak m.in.: Jessie J, Lady Gaga, Adele czy Aretha Franklin. Od roku wspólnie z przyjaciółmi koncertuje, podkręcając swoje wykonania brzmieniem i aranżacjami zespołu.

Tytuł czwartkowego koncertu ?Ciąg dalszy nastąpi? był zupełnie nieprzypadkowy. Ola wspólnie z zespołem wystąpiła pod koniec sierpnia w ogrodzie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Wtedy gwałtowna burza przerwała koncert zanim na dobre się rozpoczął. Teraz publiczność mogła usłyszeć wszystko, co muzycy przygotowali.
Były bardzo znane przeboje i trochę nowości. Ola zaprezentowała się w różnorodnym repertuarze, odsłaniając przed słuchaczami wachlarz swoich umiejętności i koloryt barwy głosu.

reklama


Koncert był wyjątkowy także ze względu na niezwykle ciepłą i rodzinną atmosferę. Podczas koncertu Oli na scenie towarzyszyły bliskie jej osoby: Aniela Mitura ? śpiew, Jasia Mitura ? instrumenty perkusyjne, Antoni Mitura ? gitara, Ignacy Mitura ? saksofon, Filip Tudek ? instrumenty perkusyjne, Radosław Mitura ? gitara basowa, pianino, Marcin Tudek ? perkusja.

Ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć i usłyszeć koncertu na żywo, będą mogli nadrobić zaległości. Już wkrótce koncert będzie dostępny online.

mat.pras.

fot. CSiK

 

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama