reklama
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Już 6 czerwca (czwartek) w Kinie Wilga odbędzie się romantyczny spektakl komediowy z muzyką na żywo „Recepta na szczęście”.

Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim. Szukająca miłości Kasia, która dopiero rozpoczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście. Temperamentna Kleo z bagażem doświadczeń sercowych, żyjąca nadzieją, że kiedyś spotka swoje wymarzone szczęście oraz Seniorka Gina wciąż jeszcze aktywna, energiczna, niepogodzona z upływem czasu. Wszystkie traktują Doktora bardziej jako przyjaciela, powiernika ich myśli niż lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy Country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie lekarskim i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia.

Koncert na 100-lecie biblioteki

Opublikowano: 28 maj 2024, 07:56 Kategoria Kultura
koncertbibliotekagarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Z okazji jubileuszu 100-lecia, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprasza w świat opery, operetki, musicali i utworów z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.

Przez barwny świat muzyki przeprowadzą Simona Skrebutenaite (wokal) i Dorota Demidowicz (pianino). Koncert odbędzie się 5 czerwca o godz. 18. Ilość miejsc jest ograniczona, zapisów można dokonywać osobiście lub telefonicznie pond numerem 25 682 24 21.

Janowa noc, czyli teatr i zabawa na scenie

Opublikowano: 23 maj 2024, 09:38 Kategoria Kultura
teatr i zabawacsik
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Przygotowywali się do tego wydarzenia wiele tygodni. Ćwiczyli, wymyślali, bawili się. Wreszcie efekt swoich prac zaprezentowali przed szerszą publicznością ze sceny sali kinowej. „Janowa noc” to był spektakl sekcji stałej Centrum Sportu i Kultur w Garwolinie „Teatr i zabawa”, którą prowadzi Anna Falkowska.

Teatr i zabawa to cotygodniowe spotkania dla młodych amatorów teatru. Jak sama nazwa wskazuje chodzi w tym wszystkim o dużo dobrej zabawy i trochę teatralnych tajników. Już w ubiegłym roku szkolnym zebrała się grupa zaangażowanych, zdolnych i chętnych dzieci do próbowania swoich sił w teatralnych przedstawieniach. W tym roku młodzi kontynuowali zeszłoroczną przygodę.

reklama