środa, 2 października 2024 14:18

Medale MKS Garwolin w Białymstoku

Z bardzo dobrymi wynikami z XIV Podlaskiego Turnieju Seniorów Yonex Games wrócili badmintoniści MKS Garwolin. Zawody odbyły się w sobotę w Białymstoku. Na najwyższym stopniu podium stanęły dwa garwolińskie duety. Po dublet sięgnęła Maria Brzeźnicka, która z Agnieszką Brojek wygrała debel kat. 40+, a z Jerzym Rybickim zwyciężyła w grze mieszanej 55+.

Dwukrotnie zawodnicy MKS stawali na drugim stopniu podium. Agnieszka Brojek z Wojciechem Romańczukiem była druga w mikście kat. 45+. O zwycięstwo otwarł się Leopold Tukendorf w grze pojedynczej kat. 70+. Trzecie miejsce w tej kategorii zajął Przemysław Grzeszkowiak, a czwarte Jerzy Stachowski.

Po trzecie miejsca sięgnął Jerzy Rybicki (singiel kat. 60+).