środa, 2 października 2024 22:31

Młodzi siatkarze Dwójki najlepsi w regionie

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Garwolinie wygrała Igrzyska Regionu Siedleckiego w mini siatkówce. Srebrne medale dla SP nr 1. Rozstrzygnięcia zapadały pod koniec kwietnia w garwolińskiej hali przy Żwirki i Wigury. Do walki o tytuł mistrzowski i awans do Igrzysk Mazowieckich w Ciechanowie stanęło sześć drużyn, wyłonionych w turniejach finałowych na szczeblu powiatowym. Do Garwolina nie przyjechał mistrz z Siedlec, a powiat garwoliński miał prawo wystawić dwie reprezentacje.

W finale rozgrywek kibice mieli powtórkę z rozgrywek powiatowych. Ponownie od siatkarzy SP nr 1 okazali się lepsi chłopcy ze SP nr 2. Podopieczni Bartosza Soszki i Edmunda Kopyścia wygrali 2:0.

Skład złotych medalistów: Jakub Majewski, Kacper Kędziorek, Jakub Ornat, Paweł Dąber, Antoni Wyskwar, Jakub Grzechnik, Piotr Liszewski, Dominik Sabat, Filip Przybysz, Maciej Banaszek, Nikodem Zawadka.