czwartek, 3 października 2024 04:23

W GLH bez niespodzianek

Dziewiąta seria spotkań Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup, rozgrywana w Święto Trzech Króli, była trzecią w zaledwie sześć dni. Tym razem nie było niespodzianek. Wygrywali faworyci. Pauzę Weekendu Łaskarzew wykorzystał zespół Baldaccini, który wrócił na fotel lidera. Najbardziej zacięty przebieg miała rywalizacja Auto-Szczęch Team z Lechem. Ci drudzy do przerwy prowadzili pewnie 3:0. Po zmianie stron sytuacja na parkiecie zmieniła się o 180 stopni. Po 13 minutach gry po przerwie był już remis 3:3. Bohaterem Lecha okazał się Marcin Makulec. Trafienie ?Magiego? w ostatnich sekundach spotkania dało trzy punkty.

Auto-Szczęch Team ? Lech Team 3:4 (0:3)
Bramki:
Tomasz Włodarczyk 23?, Marek Górski 29?, Mateusz Michalec 33? (Auto) - Bartłomiej Zackiewicz 5?,20?, Radosław Teperek 16?, Marcin Makulec 40? (Lech)

Środowa kolejka obfitowała w wysokie wyniki. Wisła Podwierzbie rozgromiła Królewski Team 10:0. Trafienia Wiślacy rozłożyli po równo w każdej połowie.

Królewski Team ? Wisła Podwierzbie 0:10 (0:5)
Bramki:
Kamil Krupa 3?,22?, samobójcza 4?, Sylwester Mazur 9?,11?, Paweł Pielak 15?, Grzegorz Sitnik 24?,31?, Tomasz Szeląg 37?, Damian Baran 38? (Wisła)

12:1 wygrał Gepard Wilga z Wolnymi Strzelcami. Autorem czterech trafień był trener Amura Dariusz Winek. Dwa gole ustrzelił bramkarz Geparda Daniel Fic. Na listę strzelców wpisał się także powracający po kontuzji Wojciech Parol. Honorowe trafienie Wolnym Strzelcom dał Mariusz Choim.

Gepard Wilga ? Wolni Strzelcy 12:1 (5:0)
Bramki:
Michał Zalewski 1?,25?, Dariusz Winek 3?,13?,34?,37?, Wojciech Parol 6?, Daniel Fic 17?,38?, Dominik Cichecki 22?, Jarosław Mikulski 30?, Arkadiusz Zalewski 40? (Gepard) - Mariusz Choim 28? (Wolni)

Dwucyfrowy wynik osiągnęli także zawodnicy Gold Team. Do przerwy meczu z Returnem nic nie wskazywało, że spotkanie zakończy się zdecydowaną wygraną ?złotych?.l

Gold Team ? Return Husaria 10:3 (4:2)
Bramki:
Wojciech Borkowski 1?, Marcin Michalak 5?,16?, Piotr Jaworski 9?,38?, Michał Jaworski 32?, Maciej Skrzypiec 34?, Łukasz Rutkowski 36?,38?, Dawid Baran 40? (Gold) - Przemysław Pogoda 3?, Daniel Kosobucki 16?,28? (Return)

Bliscy 10 trafień byli piłkarze GTS Dynamit, którzy ograli KWS Żabczyńscy 9:1. Tu także do przerwy padło mało, bo zaledwie trzy gole.

KWS Żabczyńscy ? GTW Dynamit 1:9 (1:2)
Bramki:
Piotr Szczypek 8? (KWS) - Albert Górski 2?,34?, Michał Olek 18?,27?,33?, Damian Mirowski 30?,38? samobójcza 31?, Radosław Zając 40? (GTW)

Dużo goli oglądali kibice meczu Sobienie Team ? Niewidomi Kielce. Goście z powiatu otwockiego zagrali lepszą pierwszą połowę, którą wygrali 4:0. W drugiej ulegli 3:4, ale nie wpłynęło to na ostateczny wynik spotkania.

Sobienie Team ? Niewidomi Kielce 7:4 (4:0)
Bramki:
Damian Banasiewicz 2?,11?,33?, Łukasz Widłak 5?,21?, Mateusz Cieślak 19?, Dawid Błaszkiewicz 36? (Sobienie) - Albert Siembora 25?,35?,36?, Przemysław Alot 38? (Niewidomi)

Pauzę Weekendu Łaskarzew wykorzystał zespół Baldaccini, który pokonał Motor Leokadia 6:3. Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w drugiej połowie. Pierwsza część gry zakończyła się remisem 1:1.

Baldaccini ? Motor Leokadia 6:3 (1:1)
Bramki:
Przemysław Zowczak 17?, Dariusz Zając 22?,25?, Piotr Brzostowski 26?, Mateusz Kępka 28?, Daniel Paziewski 29? (Baldaccini) - Adam Paszkowski 18?, Patryk Kędzior 32?, Piotr Długosz 39? (Motor)

Komentarz Filipa Rutkowskiego, organizatora GLH: Środowa kolejka zapowiadała sie ciekawie i tak też było. Najlepsze mecze rozegrali Auto-Szczęch Team z Lech Teamem i Motor Leokadia z Baldaccini. W walce o podium ciągle liczy sie kilka drużyn. Jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte, a najciekawsze dopiero nadejdzie.