czwartek, 3 października 2024 21:12

Spacerek siatkarzy

Zgodnie z planem było łatwo, szybko i przyjemnie. Siatkarze 4CV pewnie pokonali ostatnią drużynę III ligi. Po zwycięstwie nad zespołem Iskra Volley Zielona 3:0 (19, 17, 19) drużyna z Garwolina, po dziewięciu meczach, ma na koncie siedem zwycięstw. Iskra przyjechała dzisiaj do Garwolina jako ostatnia drużyna tegorocznych zmagań. Siatkarze spod Żuromina w tym sezonie nie wygrali ani razu. ? Najważniejsza w tym meczu była koncentracja ? przyznał po spotkaniu Jakub Sokołowski, trener gospodarzy. SPS do wygrania potrzebował zaledwie 65 minut.

W każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła miejscowi przewyższali rywali przynajmniej o poziom jednej klasy. W całym spotkaniu goście tylko raz wyszli na dwupunktowe prowadzenie. Na początku trzeciego seta Iskra prowadziła 3:1, ale po kilku kolejnych akcjach przegrywała 3:5. W żadnej partii wynik nie był zagrożony. - Zdarzały nam się proste błędy. Tłumaczę chłopakom za każdym razem, że nieważne, które miejsce zajmuje drużyna, z którą gramy. Mamy prezentować swoją grę ? zaznacza szkoleniowiec 4CV.

W dzisiejszym spotkaniu na boisku pojawiał się Jakub Skrajny. Młodzieżowiec tym razem przebywał na parkiecie nie tylko w polu zagrywki. Występ nastolatek zakończył z trzema punktami.

Za tydzień kolejny mecz w Garwolinie. Tym razem do hali przy Żwirki i Wigury przyjedzie inna Iskra z miejscowości Gózd. Początek spotkania 24 stycznia o godz. 16. Aktualizacja, 21 stycznia. Uwaga! Z uwagi na wycofanie się z rozgrywek Iskry Gózd, następny mecz 4CV rozegra 7 lutego u siebie z Jaguarem Wolanów.

SPS 4CV Garwolin ? UKS Iskra Volley Zielona 3:0 (19, 17, 19)

4CV: Grabowski, Kisiel, Rosłaniec, Wilki, Poreda, Zawisza, Zygadło (libero) ? Skrajny, Antonik.