poniedziałek, 30 września 2024 01:23

Kozienice ostudziły zapały 4CV

KKS Kozienice przerwał passę pięciu zwycięstw z rzędu SPS 4CV. Siatkarze z Garwolina gładko przegrali na wyjeździe 0:3. Dla podopiecznych Jakuba Sokołowskiego było to ostatnie spotkanie w roku.W całym meczu rywale zza Wisły postawili wysokie wymagania III-ligowcowi z Garwolina. ? Graliśmy z zespołem, który jest faworytem ligi. Mają w składzie czterech zawodników z Czarnych Radom, byłych reprezentantów Polski juniorów. Rywale dominowali nad nami fizycznie i taktycznie. Od początku serwowali bardzo mocno. W optymalnej formie może bylibyśmy ugrać z KKS ?półtora? seta ? komentuje z szacunkiem dla przeciwnika trener SPS Jakub Sokołowski.

Pozytywnym aspektem wyjazdu do Kozienic była dobra zmiana Łukasz Trzmielewskiego na rozegraniu. Porażka z KKS przerwała serię pięciu spotkań bez porażki 4CV. Kolejny mecz siatkarze z Garwolina zagrają 4 stycznia na wyjeździe z MDK Warszawa.

KKS Kozienice - SPS 4CV Garwolin 3:0 (13, 18, 20)

4CV: Grabowski, Baran, Wilki, Kisiel, Ozimek, Antonik, Zygadło (libero) ? Trzmielewski, K. Zawisza, Jakubowski.