sobota, 28 września 2024 05:16

Druga wiosenna porażka Wilgi

Wilga Garwolin przegrała 0:2 z trzecią drużyną forBet IV ligi KS Troszyn. Przed GKS decydujące o ligowym bycie mecze. Do Troszyna Wilga pojechała dzisiaj bez Grzegorza Piesio, który pauzował z powodu kartek. Od początku spotkania dominowali wyżej notowani gospodarze, jednak do przerwy nie padła żadna bramka.

W 50. minucie miejscowym sprzyjało szczęście. Strzał z 16. metra zaliczył rykoszet i zaskoczył zdezorientowanego Jakuba Bielińskiego. Wilga, dążąc do wyrównania, nie ustrzegła się błędu przy wyprowadzaniu piłki. W 87. minucie gospodarze po kontrze ustalili wynik spotkania, po raz drugi w sezonie pokonując garwoliński zespół (jesienią 2:1).

Dla GKS to druga porażka w rundzie wiosennej. – Jechaliśmy do Troszyna po swoje. Tanio skóry nie sprzedaliśmy. Szkoda, że nie wystarczyło to do zdobyczy punktowej – skomentował trener GKS Karol Zawadka.

6 maja przy Sportowej Wilga zmierzy się z drużyną KS Raszyn, z którą w pierwszej rundzie zremisowała 2:2.

KS Troszyn – Wilga Garwolin 2:0 (0:0)
Wilga: Bieliński, Grzegorczyk, Kozikowski, Szulc (80` Domarecki), Rudzki (46` Shakurau), Kowalski, Wągrodzki, Wójcik (80` Trzepałko), S. Papiernik, Paszkowski (65` Jarek), Trukhan (65` Obi).

Wojtek63 03.05.2023 17:09
W zaległym spotkaniu XVIII kolejki Świt Staroźreby przegrał u siebie z MKS Piaseczno 0:4 (0:0). Bramki: 60, 65, 82 i 84 min gry.

Wojtek63 03.05.2023 10:50
Na koniec powyższego artykułu autorstwa ł.k. jest mały błąd wymagający korekty : ,,KS Troszyn – Wilga Garwolin 0:2 (0:0)...''

Wojtek63 30.04.2023 13:35
Oto wyniki i miejsce w tabeli Wilgi II Garwolin i drużyn powiatu garwolińskiego po obecnym weekendzie: LO Warszawa I Białe Orły Warszawa- Wilga II Garwolin 6:3 (2:1). (9) Bramki: Białe Orły: 2, 8, 49, 58, 78 i… szósta bramka B.D. ! Wilga II- 30 (P. Pyra), 67 (B. Piętka), 73 (K. Makaruk), Czerwona kartka (Hys/Wilga II)- minuta: B.D. ! Składy: B.D. ! LO Siedlce- Orzeł Unin- Sęp Żelechów 4:1 (0:1) Orzeł miejsce 1. Sęp miejsce 4. Bramki: Orzeł- 47, 60, 73 i 83 min. Sęp- 15 min. MKS Małkinia- Hutnik Huta Czechy 2:0 (…). (10). Bramki: b.d. Wektra Zbuczyn- Zryw Sobolew 5:0 (3:0). (12). Bramki: 2, 6 (s), 12, 62 i 80 min. W 64 minucie Wektra nie wykorzystała rzutu karnego (obrona bramkarza). Feniks Siennica- Wilga Miastków Kość. 3:0 (1:0). (14). Bramki: 42 (k), 65, 79, A klasa Warszawa gr. II Promnik Łaskarzew- Advit Wiązowna 1:1 (1:0). (2) Bramki: Promnik- 24 (k), Advit- 59 min W 62 min (Siembora/Promnik) nie wykorzystał rzutu karnego (obrona bramkarza). Orzeł Parysów- Wisła Maciejowice 3:1 (2:0). Orzeł miejsce 11. Wisła miejsce 14. Bramki: Orzeł- 8, 19 i 90+ 1 min. Wisła- 69 (k). Czerwone kartki: Wisła- 57 i 87 min. A klasa Siedlce: Promnik Gończyce- GKS Dobre 2:2 (0:1) (2) Bramki: Promnik- 55 i 90. GKS- 37 i 50 min. B klasa Warszawa gr. II : KS Sobienie Jeziory- Amur Wilga 0:1 (…). (6). Bramka: b.d. KS Puznówka 1996- Amigos Warszawa 1:3 (…) (11). Bramki: b.d.

Wojtek63 30.04.2023 06:06
Do Klubu 100 dołączyły kolejne zespoły. Są to: Karkonosze Jelenia góra po domowym zwycięstwie 11-0 (5:0) z Gryfem Gryfów Śląski. Polonia Środa Śląska po wyjazdowym zwycięstwie 10:1 (7:1) z Sokołem Jerzmanowa. Sokół Jerzmanowa po domowej porażce 1:10 (1:7) z Polonią Środa Śląska. Klub 100 na dzień 30.04.2023: Sokół Jerzmanowa 36-109 (Dolny Śląsk Zachód) Karkonosze Jelenia Góra 108-19 (Dolny Śląsk Zachód) Budowlani Lubsko 23-107 (Lubuskie) Jantar Ustka 20-105 (Pomorze) Polonia Środa Śląska 101-28 (Dolny Śląsk Zachód) Dla przypomnienia: do IV-ligowego „Klubu 100” należą zespoły, które w sezonie strzeliły lub straciły 100 i więcej goli.