reklama

Mikołajki w Leśnych Skrzatach

Opublikowano: 07 grudzień 2023, 15:06 Kategoria Edukacja
michałówkagmina garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu „Leśne Skrzaty” w Michałówce (gm. Garwolin) to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.

6 grudnia był wyjątkowy i magiczny. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Gość przedszkola nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Święty Mikołaj już z samego rana przybył na saniach i został gorąco przywitany oraz zaproszony przez dzieci do przedszkola.

Następnie na przedszkolaków czekała kolejna niespodzianka - odbyło się przedstawienie pt.: „W pracowni Świętego Mikołaja”. W programie artystycznym wystąpiła utalentowana grupa teatralna rodziców przedszkolaków oraz pląsające urocze nauczycielki w mikołajkowym tańcu. Dzieci z ogromną uwagą i zachwytem oglądały przedstawienie, zaś na koniec nagrodziły występujących gromkimi brawami i nieschodzącym uśmiechem z twarzy.

reklama


Po występach przedszkolaki spotkały się ze Świętym Mikołajem. Nasze skrzaty śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, tańczyły przed miłym Gościem. Mikołaj obdarował dzieci prezentami. A prezenty były wspaniałe. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Mikołajki u Leśnych Skrzatów zdecydowanie należały do bardzo udanych imprez. Bez wątpienia była to również zasługa dj Kacpra, który czuwał nad całą oprawą dźwiękową i efektami świetlnymi, które tworzyły niezwykły klimat.

Pracownicy przedszkola dziękują rodzicom za to, że swoją obecnością, pomocą, wsparciem i okazanym sercem uświetnili ten dzień, by stał się wyjątkowy dla nas wszystkich.

mat. pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama