reklama

Natalia Drągowska wyróżniona w Siedlcach za średnią 6.0!

Opublikowano: 21 listopad 2023, 08:58 Kategoria Edukacja
dwójkazespół szkół nr 2natalia drągowska
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

20 listopada odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Wśród odbierających specjalną nagrodę była uczennica klasy III technikum w zawodzie technik informatyk Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie - Natalia Drągowska.

Natalia jako jedyna spośród 39 stypendystów Delegatury Siedleckiej została dodatkowo wyróżniona dzięki osiągnięciu średniej ocen 6,0. Zaprezentowane zostały wszystkim uczestnikom jej osiągnięcia szkolne, zainteresowania i zaangażowanie osobiste również dla powiatu garwolińskiego.

Natalia jest wzorową uczennicą w każdym aspekcie. Zaczynając od pomagania kolegom z klasy w sprawach bieżących – kiedy mają jakiekolwiek trudności ze zrozumieniem skomplikowanego technicznego materiału lub z przedmiotów ogólnokształcących-rozszerzonych. Oprócz tego udziela się w szkolnym wolontariacie, gdzie pomaga społeczności powiatu garwolińskiego, wymagającej szczególnego wsparcia.

reklama


Natalia, w roku szkolnym 2022/2023, otrzymała ze wszystkich przedmiotów ocenę celującą - w tym z przedmiotów zawodowych: Eksploatacja urządzeń sieciowych, Lokalne sieci komputerowe, Montaż i eksploatacja urządzeń peryferyjnych, Systemy operacyjne, Witryny internetowe i multimedia. Oprócz tego Natalia pasjonuje się fotografią, a także zajmuje się serwisem urządzeń mobilnych – w szczególności telefonów komórkowych, gdzie sama naprawia te urządzenia przy użyciu specjalistycznego sprzętu serwisowego.

Już w roku szkolnym 2021/2022) nastolatka osiągnęła duży sukces. Świadectwo ukończenia pierwszy klasy było wypełnione prawie samymi ocenami celującymi (średnia 5,6). Na co dzień skromna nastolatka przyznaje, że sposób na osiągnięcie takie wyniku jest prosty. – Trzeba się po prostu uczyć – mówi. Kiedy najlepsza uczennica w szkole nie uczy się, chętnie wybiera się na rowerowe przejażdżki po urokliwej nadwiślańskiej okolicy Antoniówki Świerżowskiej (gm. Maciejowice), gdzie mieszka. W wolnych chwilach Natalia lubi także malować. Jak dodaje, swoją przyszłość wiąże z branżą informatyczną.

zsp2garwolin.pl


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama