reklama

Dzień Babci i Dziadka w Brzegach

Opublikowano: 01 luty 2023, 08:57 Kategoria Edukacja
brzegimiastków kościelnybabciadziadek
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

 Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  30 stycznia w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Na początku spotkania pani Dyrektor Marianna Zając w imieniu własnym i całej społeczności szkolnej przywitała gości oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. W przedstawieniu wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz z klas 1-8. Zaprezentowały program artystyczny, na który złożyły się wzruszające wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. Uczniowie mogli wyrazić w ten sposób kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. W uroczystości wziął udział również ksiądz kanonik Ireneusz Głowacki, który błogosławił zebranym, życząc im wszystkiego najlepszego.

Następnie wszyscy uczniowie zaśpiewali "Sto lat" oraz wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich Babć i Dziadków.  Rodzice również włączyli się w szkolną uroczystość, przygotowując poczęstunek oraz pyszny tort.  Rozśpiewani Seniorzy na zakończenie spotkania zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

reklama


Uroczystość przebiegała w serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając ich gromkimi brawami. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoja miłość i szacunek.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP