reklama

Kolejna odsłona „Bezpiecznego juniora” tym razem w Trojanowie

Opublikowano: 10 maj 2024, 13:02 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Rowerowy tor przeszkód, wielkoformatowa edukacyjna gra planszowa, quizy z nagrodami, kolorowanki o tematyce bezpieczeństwa – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie oraz przedstawicieli WORD w Siedlcach, jakie czekały wczoraj na uczniów z Trojanowa. W ramach akcji „Bezpieczny junior” dzieci w przystępnej i dostosowanej do wieku formie uczyły się bezpiecznych zachowań na drodze.

Dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Trojanowie, w ramach akcji „Bezpieczny junior” uczestniczyły w policyjnych zajęciach na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, połączonych z wieloma atrakcjami. Działanie zostało zrealizowane we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Siedlcach oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trojanowie.

Podczas akcji policjanci rozmawiali z najmłodszymi przede wszystkim o najważniejszych przepisach ruchu drogowego. Wszystko po to, aby dzieci potrafiły bezpiecznie poruszać się po drodze. Zwracały dużą uwagę na kwestię widoczności na drodze i rozdały uczestnikom odblaskowe opaski.

reklama


Mamy nadzieję, że przekazane informacje ukształtują w najmłodszych nawyki, które zostaną z nimi na całe życie.

KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama