reklama

Wypadek na obwodnicy Garwolina. Ogromne korki na S17

Opublikowano: 05 maj 2024, 17:04 Kategoria Aktualności
s17wypadekgarwolinobwodnica
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Ogromne korki na obwodnicy Garwolina po zderzeniu trzech pojazdów. S17 w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło po godz. 16 między węzłami Garwolin Stacyjna a Garwolin Północ. Według naszych ustaleń, zderzyły się trzy pojazdy. Jedno z auto zjechało do rowu. Na miejscu pracują służby. Przynajmniej jedna osoba trafiła do szpitala.

Kierowcy, którzy objeżdżają miejsce wypadku, kierują się na drogę w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej i dalej w kierunku skrzyżowania przy stacji Shell. To z kolei powoduje korki przy północnym wjeździe do miasta.

reklama


Korek na S17 sięga prawie 10 km.

Aktualizacja, godz. 17.13. - Policjanci wykonuja czynnosci na miejscu zderzenia czterech pojazdów. Na chwilę obecną trasa w tym miejscu jest zablokowana. Zorganizowano objazd z węzła zachód przez Garwolin do węzła północ, czyli do ponownego wjazdu na s17 - informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Aktualizacja, godz. 17.55. Po godz. 16 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze ekspresowej S17 w kierunku Warszawy. W zdarzeniu brały udział 3 samochody osobowe, którymi podróżowało 7 osób. Jednej z osób Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz do szpitala. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu napięcia w pojazdach. Jezdnia w kierunku Warszawy całkowicie zablokowana.

Aktualizacja, godz. 21.20. Ruch na trasie został przywrócony ok. godz. 18.30.

łk

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama