reklama

Łotysz podwójnie ukarany na obwodnicy

Opublikowano: 09 czerwiec 2023, 12:10 Kategoria Aktualności
s17policjaobwodnica
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci ruchu drogowego wykonywali czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie S17 na wysokości Sulbin na pasie w kierunku Warszawy. Nie tylko sprawca kolizji został ukarany mandatem. Za popełnione wykroczenia odpowie również drugi uczestnik tego zdarzenia.

Wczoraj (08.06) po godz. 11 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na wysokości Sulbin na trasie S17 w kierunku Warszawy. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący toyotą mieszkaniec Warszawy nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go volkswagena i uderzył w tył ciągniętej przez niego przyczepki, z której spadł motocykl. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem obywatel Łotwy nie posiadał uprawnień do kierowania zestawem pojazdów. Okazało się też, że ciągnął przyczepkę o większym tonażu niż to dozwolone. Z mężczyzną policjanci wykonali czynności z udziałem biegłego tłumacza. Za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

reklama


KPP Garwolin

fot. arch. 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama