reklama

Druga restauracja McDonald’s otwarta w powiecie

Opublikowano: 22 maj 2023, 10:41 Kategoria Aktualności
mcdonald'swola koryckas17trojanów
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Dzisiaj o godzinie 10:30, franczyzobiorca McDonald’s, Mikołaj Durasiewicz otworzył kolejną restaurację marki - MOP w Woli Koryckiej. Nowy lokal znajduje się przy ul. Wola Korycka Górna 96B, w gminie Trojanów.

Lokal w Woli Koryckiej jest 99. restauracją McDonald’s w województwie mazowieckim, a 522. w Polsce. Zarządzać nim będzie franczyzobiorca marki Mikołaj Durasiewicz, który prowadzi łącznie dwie restauracje w województwie mazowieckim – jedną w Garwolinie, a od teraz także w Woli Koryckiej.

– Z dumą otwieram moją kolejną restaurację w województwie mazowieckim, w Woli Koryckiej. Jako franczyzobiorca jestem związany z tym regionem od czerwca 2022 roku, dlatego tym cieszę się, że mogę być dobrym sąsiadem lokalnych społeczności i wspierać gospodarkę województwa poprzez nowe miejsca pracy i rozwijanie mojego biznesu w bliskiej dla mnie okolicy. – mówi franczyzobiorca McDonald’s Mikołaj Durasiewicz.

reklama


Nowa restauracja McDonald’s w Woli Koryckiej otwarta jest codziennie od 6:00 do 24:00. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive od poniedziałku do czwartku i w niedzielę w godzinach od 6:00 do 24:00 oraz w piątki i soboty od 6:00 do 2:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s. Goście lokalu mogą skorzystać także ze strefy McCafé.

Restaurację zaprojektowano w stylu Luna. Do dyspozycji gości jest parking z 20 miejscami dla samochodów osobowych i autobusów. Lokal w Woli Koryckiej jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 45 osób, w tym 12 managerów.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama