reklama

Pożar garnka w gm. Pilawa

Opublikowano: 18 czerwiec 2024, 09:02 Kategoria Aktualności
gocławpilawapożarstraż pożarna
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Dwa zastępy straży pożarnej brały udział w interwencji dotyczącej pożaru garnka w Gocławiu (gm. Pilawa).

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 18. - Zgłoszenie dotyczyło pożaru oraz podejrzenia zatrucia się tlenkiem węgla w budynku mieszkalnym w miejscowości Gocław. Przybyły na miejsce Kierujący Działaniem Ratowniczym stwierdził, iż na piętrze budynku mieszkalnego w pomieszczeniu kuchni zapalił się garnek. Pożar został ugaszony przed przybyciem zastępów. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz sprawdzeniu za pomocą miernika wielogazowego zawartość tlenku węgla. Pomiary nie wykryły obecności gazów w budynku – informuje st. kpt. Piotr Filipek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Śmiertelny wypadek przy S17

Opublikowano: 17 czerwiec 2024, 15:12 Kategoria Aktualności
s17gocław pilawawypadek
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Tragiczne skutki miał wypadek, do którego doszło przy drodze S17 w Gocławiu (gm. Pilawa). Auto osobowe zderzyło się czołowo z tirem.

Do zdarzenia doszło po godz. 13.30. Jak informują ochotnicy OSP Gocław, czołowo zderzyły się auta osobowe oraz ciężarowe. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu.

Pijany dachował w Trąbkach

Opublikowano: 17 czerwiec 2024, 14:33 Kategoria Aktualności
trąbkipilawawypadekpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi kierowcy, który prowadził auto na podwójnym gazie. Mężczyzna stracił panowanie nad oplem i wpadł do rowu. 33-letni obywatel Mołdawii miał dwa promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

W niedzielę (16.06) przed godz. 23 w Trąbkach na ulicy Osadniczej doszło do zdarzenia drogowego. Osobowy opel wypadł z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia jeden z pasażerów pojazdu trafił do szpitala.

Ze strażackiej kroniki

Opublikowano: 17 czerwiec 2024, 13:33 Kategoria Aktualności
kronika strażackastrażPSP
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Kronika Zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych od 10 do 16 czerwca.

 

Pożar auta

10 czerwca. Przed godz. 9 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Pilawa. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru komory silnika w samochodzie osobowym. W działaniach trwających blisko jedną godzinę udział brały dwa samochody ratowniczo – gaśnicze.

reklama
reklama

TOP

reklama