Puchar Wójta Gminy Łaskarzew dla Finans Team

Opublikowano: 11 lipiec 2023, 07:55 Kategoria Sport
krzywdagmina łaskarzewsnajper sośninkapiłka nożna

Na boisku w Krzywdzie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew.

W sobotę do Krzywdy przybyło osiem silnych zespołów kategorii open. Mecze rozgrywane były w dwóch czterozespołowych grupach. Do fazy pucharowej awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Mistrzami turnieju zostali gracze Finans Team, którzy w finale pokonali Wisłę Podwierzbie 2:0. W spotkaniu o brąz lepsza okazała się ekipa Niutek Siedlce, która wygrała z Mocno Ambitnymi po rzutach karnych (2:2, k.12:11).

Królem strzelców z pięcioma bramkami został Jakub Bogucki (Mocno Ambitni). Najlepszym bramkarzem został wybrany Dawid Wasążnik z Finans Team (0 wpuszczonych bramek), a MVP turnieju zawodnik Wisły Albert Siembora.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i piłki, a najlepsze trzy dodatkowo medale. Nagrody wręczył wójt gminy Łaskarzew Marian Janisiewicz. Zawody sędziował Marcin Żak.

Klub Sportowy Snajper Sośninka kieruje ukłony również w stronę dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzywdzie Moniki Marciniak, pracowników szkoły oraz wójta gminy za możliwość zorganizowania turnieju na boisku w Krzywdzie.