Dwa oblicza Snajpera

Opublikowano: 25 październik 2011, 08:25 Kategoria Sport
piłka nożnaamur wilgasnajper sośninkaorzeł parysów

Szaleńcza pogoń Snajpera, remis Amura i porażka Orła. W warszawskiej B-Klasie rozegrano 8. kolejkę spotkań.

Niesamowity przebieg miał mecz Snajpera z Glinianką. Po 20 minutach goście prowadzili 3:0. Gospodarze grali ospale, tak jakby myślami byli przy weselu Waldemara Paszkowskiego. Zawodnik Snajpera w dzień meczu stawał na ślubnym kobiercu. Przed przerwą Snajper częściowo odrobił straty. Bramki strzelili Kamil Wasilka i Mariusz Jóźwicki.

W 40. minucie pędzącego na bramkę zawodnika Glinianki sfaulował Dariusz Zając, za co zobaczył czerwoną kartkę. To drugi kartonik tego koloru superstrzelca drużyny w sezonie. Na szczęście do faulu doszło poza polem karnym.

Po zmianie stron w zespole z gminy Łaskarzew doszło do metamorfozy. ? Goście nie stworzyli sobie żadnej sytuacji pod naszą bramką. My graliśmy lepiej w dziesięciu niż w pełnym składzie ? relacjonuje Damian Richert, prezes Snajpera. W 60. minucie do wyrównania doprowadził Marek Wichowski. Ten sam zawodnik dał prowadzenie gospodarzom. Wynik mógłby być wyższy, ale Grzegorz Moczulski nie wykorzystał karnego, w innej akcji piłka po jego uderzeniu z rzutu wolnego trafiła w poprzeczkę.

Snajper Sośninka ? KS Glinianka 4:3
Bramki dla Snajpera: Kamil Wasilka, Mariusz Jóźwicki, Marek Wichowski

Punkt w spotkaniu z rezerwami Victorii Zerzeń wywalczył Amur Wilga. Gospodarze musieli gonić wynik, bo na początku drugiej połowy przegrywali 0:2. Drugie trafienie dla gości było kontrowersyjne, bo zawodnik Victorii był na ewidentnym spalonym. Nie zauważył tego sędzia spotkania, który nie radził sobie z prowadzeniem meczu.

Trafienie na 1:2 zanotował Paweł Kwiatkowski, który głową strącił dośrodkowanie Lodowskiego z rzutu wolnego. W ostatniej minucie meczu remis uratował ten sam zawodnik. Popularny Kosa wykorzystał rzut karny.

Amur Wilga ? Victoria II Zerzeń 2:2
Bramki dla Amura: Paweł Kwiatkowski 2

- Nie było w naszym zespole skuteczności ? przyznał po meczu z Sobieniami Andrzej Mikulski, trener Orła. Parysowianie do przerwy przegrywali 0:1. Po zmianie stron nieudana pułapka ofsajdowa zakończyła się utratą drugiej bramki.

KS Sobienie Jeziory ? Orzeł Parysów 2:0
Orzeł: Ł. Kwiatkowski, Rękawek, P. Anczarski I, Kielak, Robakowski, K. Kwiatkowski, Saganek, Serżysko, Piętka, Nowosielski (O. Maruszak), P. Anczarski II.