Emocjonująca IV kolejka GLH

Opublikowano: 19 grudzień 2017, 07:32 Kategoria Sport
glhfutsal

Niezwykle emocjonująca była 4. kolejka Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup. W hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej losy kilku spotkań ważyły się do ostatniej sekundy.

Na pierwsze takie starcie nie trzeba było długo czekać. Return Husaria zremisował z Weekendem Łaskarzew 5:5. Co ciekawe, 8/10 goli tego meczu padło dopiero w ostatnich 10 minutach meczu.

Return Husaria ? Weekend Łaskarzew 5:5 (0:0)
Bramki:
Michał Choim 24?,35?, Daniel Kosobucki 34?k.p.,36?, Tomasz Woźniak 39?(Return) - Michał Zalewski 24?,32?,36?, Salo Mykola 30?, Kacper Kozikowski 35?(Weekend)

Remis z KWS Żabczyńscy, z poprzedniej kolejki, powetowali sobie piłkarze Zeller Plastik. W starciu Debiutantów drużyna z Garwolina rozbiła FC Ursus 15:2. Aż trzech graczy popisało się w tym meczu hat-trickami.

FC Ursus ? Zeller Plastik Garwolin 2:15 (1:9)
Bramki:
Arkadiusz Dudek 7?, Marcin Paciorek 24? (Ursus) - Arkadiusz Zalewski 1?,20?,39?, Sebastian Papiernik 2?,8?,19?, Krystian Parzyszek 10?,11?,14?, Daniel Fic 17?, Filip Gac 21?,22?,36?, Paweł Pyra 25?, samobójcza 31? (Zeller)

Motor Leokadia prowadził z faworyzowanym Baldaccini 4:3, ale do końca gry zostały jeszcze trzy minuty. To wystarczająco dużo, aby odmienić losy spotkania. Najpierw goli Piotra Brzostowskiego, a w ostatniej minucie Daniela Paziewskiego dał Baldaccini zwycięstwo 5:4.

Motor Leokadia ? Baldaccini 4:5 (3:3)
Bramki:
Damian Grylak 12?, Sylwester Mazur 14?, Przemysław Gazda 18?,32? (Motor) - Daniel Paziewski 2?,40?, Przemysław Alot 5?,11?, Piotr Brzostowski 37?(Baldaccini)

Po pierwszy komplet punktów sięgnął zespół KWS Żabczyńscy, który pokonał debiutanta 9:2. Ponad połowę trafień dla zwycięzców została w rodzinie, bo ich strzelcami bracia Paszkowscy.

KWS Żabczyńscy ? Niewykorzystane Talenty 9:2 (4:0)
Bramki:
Adam Paszkowski 8?,28?, Kacper Grzechnik 14?,28?, Tomasz Paszkowski 18?,19?,31?, Krystian Kuchnia 32?, Bartosz Cieślak 39? (KWS) - Bartłomiej Poświata 24?, Emil Kozikowski 35? (Niewykorzystane)

Bliscy pokonania lidera byli piłkarze Wisły Podwierzbie. Do 35. minuty prowadzili z Kisiel Team 5:4. Doświadczeni obrońcy tytułu nie dali sobie jednak wydrzeć zwycięstwa. Gole Patryka Kisiela, Sebastiana Kaczyńskiego i Przemysława Głowali dały czwarte zwycięstwo Kisiel Team. To jedyna drużyna, która zgarnęła komplet punktów.

Wisła Podwierzbie ? Kisiel Team 5:7 (1:2)