Amur i Orzeł bez punktów

Opublikowano: 18 październik 2011, 09:49 Kategoria Sport
piłka nożnaamur wilgaorzeł parysówsnajper sośninka

Tym razem drużyny z powiatu występujące w warszawskiej B-Klasie nie zdobyły żadnych punktów. W 8. serii spotkań od ligowych rozgrywek odpoczywał Snajper Sośninka.

Piłkarze Amura uskrzydleni poprzednimi dwiema wygranymi pełni optymizmu jechali do Glinianki na mecz z tamtejszym Przelewem. Spotkanie rozpoczęło się od zmasowanych ataków gości. Amur miał trzy dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia. Niestety żadnej nie udało się wykorzystać.

Po bezbramkowej pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie. Wyrównał Wojciech Parol, który w tempo wyszedł do podania i znalazł się sam na sam z bramkarzem Przelewu. Gol na 1:1 padł w 65. minucie meczu. Później mecz się wyrównał.

Gospodarze z Glinianki prowadzenie objęli po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego z ok. 25 metrów. Bramkarz Amura (nominalny zawodnik z pola) nie miał żadnych szans. W końcówce miejscowi ustalili wynik po rzucie karnym. Wcześniej na 2:2 mógł trafić ponownie Wojciech Parol, jednak piłka po jego strzale uderzyła w poprzeczkę.

Przelew Glinianka ? Amur Wilga 3:1
Bramka dla Amura: Wojciech Parol
Amur: Mateusz Głowala, Marek Głowala, K. Zagrodzki, G. Pyrzanowski, Zgutka, Kęsik, W. Parol, Lodowski, Kałęcki, D. Pyrzanowski, Lewandowski.

- Powinniśmy wygrać ten mecz ? stwierdził trener Andrzej Mikulski. Orzeł Parysów minimalnie przegrał z Victorią II Sulejówek. Jedyna bramka spotkania padł w drugiej połowie po rzucie rożnym wykonywanym przez gości. Błąd obrońcy, który stał przy bliższym słupku, w zamieszaniu pod bramką, wykorzystał zawodnik gości. - Szkoda porażki, bo mieliśmy trzy 100-procentowe okazje do strzelenia bramki ? dodał zawiedziony trener Orła.

Orzeł Parysów ? Victoria II Sulejówek 0:1
Orzeł: Ł. Kwiatkowski, Ł. Maruszak (Zając), Antosiewicz, P. Anczarski I, Robakowski, K. Kwiatkowski (O. Maruszak), K. Sionek, Walicki (Serżysko), Piętka, Nowosielski (Kędziorek), P. Anczarski II.