Hutnik wiceliderem A-Klasy

Opublikowano: 17 październik 2011, 15:26 Kategoria Sport
piłka nożnahutnik huta czechywisła maciejowiceburza pilawaks puznówka

Hutnik Huta Czechy wykorzystał potknięcia rywali z czołówki tabeli i awansował na pozycję wicelidera siedleckiej A-Klasy. Trzecie sezonowe zwycięstwo odniosła Wisła Maciejowice. Burza Pilawa z Otwocka wróciła z remisem. Na ostatnie miejsce warszawskiej A-Klasy spadła Puznówka 96.

Awans na drugie miejsce w tabeli siedleckiej A-Klasy zanotował Hutnik Huta Czechy. To efekt wygranej podopiecznych Tomasza Bareja z drużyną Świtu Barcząca. ? Mecz ustawiła nam bramka Rafała Głąbickiego strzelona już w 3. minucie. Później rywale mieli sytuację sam na sam, ale jej nie wykorzystali ? relacjonuje szkoleniowiec Hutnika.

Świt tylko przy stanie 0:1 zagroził bramce Rękawka. Jeszcze przed przerwą do siatki rywali, grających w Hucie Mińskiej, trafiali Łukasz Ściborowski i ponownie Głąbicki. Tuż po zmianie stron na 4:0 podwyższył Łukasz Kowalski. ? Dobrze graliśmy piłką. W tym meczu testowałem nowe ustawienie drużyny 4-2-3-1 ? przyznaje Tomasz Barej.

Świt Barcząca ? Hutnik Huta Czechy 0:4
Bramki: Rafał Głąbicki 2, Łukasz Kowalski, Łukasz Ściborowski
Hutnik: Rękawek, Wardak, Sabała, Teperek, Jeleń, Kowalski, Ł. Zalewski, Z. Zalewski, F. Gawinek, R. Głąbicki, Ł. Ściborowski (Trzmiel).

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

Wreszcie w dobrych humorach są zawodnicy Wisły Maciejowice. Kosynierzy pokonali Bór Regut 2:0. Od początku meczu gospodarze przejęli inicjatywę. W 3. minucie bramkę mógł zdobyć wracający po kontuzji Damian Krupa, kilka minut później sytuację miał Bartłomiej Goliszewski. Prowadzenie Wisła objęła w 13. minucie W pole karne wbiegł Marcin Włodarczyk, który zagrał do Pawła Krogulca, a ten trafił do siatki.

Po pierwszej bramce inicjatywę przejęli goście. Od remisu miejscowych uchroniła dobra postawa Mateusza Pracza w bramce. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę na 2:0 podwyższył Kamil Krupa. Po zmianie stron obie drużyny stworzyły dogodne sytuacje do strzelenia goli. Bez efektu.

Wisła Maciejowice ? Bór Regut 2:0
Bramki: Paweł Krogulec Kamil Krupa
Wisła: Pracz, Majsterek, Jóźwik, Goliszewski, Pogoda (Wit, Misiak), Cyrta, K. Krupa (Grylak), Opiekulski, Włodarczyk, D. Krupa (Wojtasik), Krogulec.

Punkt w Otwocku zdobyli zawodnicy Burzy Pilawa. W spotkaniu z Vulcanem Wólką Mlądzką do siatki rywali trafił Adrian Golewski, po podaniu Roberta Winka. Pilawianie od 57. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartkę ujrzał zawodnik gospodarzy.

Vulcan Wólka Mlądzka ? Burza Pilawa 1:1
Bramka dla Burzy: Adrian Golewski
Burza: Wilczek, P. Piętka, Bylinka, Saganek, A. Piętka, Osiak, Błachnio, Winek, Dobrowolski, T. Trzeciak (Golewski), S. Konarzewski.

Szóstą porażkę w 9. meczu sezonu zanotował zespół KS Puznówka 96. Tym razem gospodarze, grający w Trąbkach, zostali wypunktowani przez lidera warszawskiej A-Klasy ? Grom Lipowo aż 1:7.

KS Puznówka 96 ? Grom Lipowo 1:7