Rozpoczęcie sezonu z medalami

Opublikowano: 18 wrzesień 2017, 06:37 Kategoria Sport
mksbadminton

Najmłodsi zawodnicy MKS Garwolin udanie rozpoczęli sezon w Suchedniowie. W sobotę podczas Ogólnopolskiego Turnieju Juniorów Młodszych oraz Młodzików Młodszych zdobyli trzy medale.

Kacper Winek w kategorii juniora młodszego wygrał rywalizacje w grze mieszanej w parze z Julią Pajek (MKS Orlicz Suchedniów) oraz stanął na najniższym stopniu podium w grze singlowej.

Po raz kolejny z dobrej strony pokazała się Anna Kotlarska, która po zaciętej grze zdobyła srebrny medal w kategorii dziewcząt młodzika młodszego, ulegając w finałowym pojedynku 20:22, 16:21 rozstawionej z numerem drugim Mai Janko.

Tomasz Kotlarski w singlu chłopców przegrał swój pojedynek ćwierćfinałowy zajmując ostatecznie miejsce 5-8.

MKS dziękuje Miastu Garwolin za współfinansowanie klubu.