Drużyna z Halinowa wygrywa Snajper Cup

Opublikowano: 10 styczeń 2017, 07:48 Kategoria Sport
snajper sośninkasnajper cupfutsal

W sobotę 7 stycznia odbyła się I Edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci Snajper Cup. Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Snajper Sośninka.

Do Woli Łaskarzewskiej przyjechało aż 17 ekip, które stworzyły świetne widowisko. Łącznie udział wzięło ok. 180 zawodniczek i zawodników. Dopisali również kibice, którzy licznie zgromadzili się w naszej hali. Na parkiecie zaprezentowały się również dziewczęta.

W turnieju zwyciężyli chłopcy z SRT Młodych Orłów Halinów, którzy w finale pokonali Promnik I Gończyce 6:3. W meczu o III miejsce lepsza okazała się ekipa Progresu Garwolin, która w rzutach karnych ograła Dziewczęta z Ząbkovii Ząbki 3:2. W regulaminowym czasie był remis 3:3. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale i puchary.

Królem Strzelców został Wiktor Kowalski z Młodych Orłów Halinów, który zdobył dziewięć bramek. Najmniej bramek wpuścił Maciej Zagórny również z Młodych Orłów, a Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrano Szymona Tywanka z Promnika I Gończyce.