SPS punktuje w wyjazdowych meczach

Opublikowano: 13 grudzień 2016, 07:03 Kategoria Sport
siatkówka4cvolimp skaryszew
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Bardzo dobrą passę zwycięskich meczów wyjazdowych kontynuują siatkarze SPS Bell 4CV Garwolin. Tym razem podopieczni Jakuba Sokołowskiego w pokonanym polu zostawili zawodników Olimpu Skaryszew, wygrywając 3:0 (22, 18, 17).

Kluczem do wygrania niedzielnego spotkania był pierwszy set. Do połowy tej części gry rywalizacja toczyła się punkt za punkt. W końcówce goście odskoczyli na bezpieczną przewagę. Kolejne dwa sety były prowadzone pod dyktando zawodników z Garwolina, którzy skrupulatnie wykorzystywali błędy rywala.

- Zawsze uczulam chłopaków, aby grali na pełnej koncentracji, szczególnie w pierwszym i trzecim secie. Mieliśmy w poprzednim sezonie problemy z odpowiednim wejściem w mecz. W tym sezonie staramy się tego unikać i mamy tego efekty ? przyznał trener SPS Jakub Sokołowski.

Dla drużyny z Garwolina była to czwarta z rzędu wygrana za trzy punkty, w czwartym kolejnym meczu wyjazdowym. Serię meczu poza własnym parkietem zakończy sobotnie starcie z MDK Warszawa. Spotkanie będzie rewanżem za porażkę SPS w Garwolinie 1:3.

Olimp Skaryszew ? SPS Bell 4CV Garwolin 0:3 (-22, -18, -17)

4CV: Grabowski, Rosłaniec, Skrajny, Poreda, Wilki, Zawisza, Ozimek (libero) ? Kisiel, Robakowski, Harazim, Norek.