Punkt tylko dla Orła

Opublikowano: 06 wrzesień 2011, 08:10 Kategoria Sport
snajper sośninkaamur wilgaorzeł parysówpiłka nożna

Jedynie Orzeł Parysów może pochwalić się zdobyczą punktową w 2. kolejce warszawskiej B-Klasy. Mecze przegrały drużyny Amura Wilga i Snajpera Sośninka.

Wciąż bez punktów w rozgrywkach B-Klasy pozostaje Amur Wilga. W spotkaniu 2. kolejki zawodnicy znad Wisły ulegli Rokoli Otwock Wielki 0:5. W pierwszych 30 minutach przeważali gospodarze, którzy mogli zdobyć kilka bramek. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. W 31. minucie w polu karnym faulowany był napastnik Rokoli, który wychodził sam na sam z bramkarzem. Zawodnik z Wilgi otrzymuje czerwoną kartkę. Jedenastka przez zespół gości nie została wykorzystana, ale strzelili w ostatniej minucie pierwszej połowy.

Początek drugiej części gry wskazywał na to, że osłabiony Amur strzeli bramkę wyrównującą. Niestety tego dnia skuteczność nie była domeną wilżan. Goście za to w 60. minucie strzelili drugiego gola. Przy trafieniu ucierpiał bramkarz miejscowych, który został zmieniony zawodnikiem z pola (brak rezerwowego goalkeepera). W kolejnych minutach przewaga gości była coraz wyraźniejsza, czego efektem były jeszcze dwa gole.

Amur Wilga ? Rokola Otwock Wielki 0:5

- Gdybyśmy wykorzystali w pierwszej połowie wszystkie sytuację, mecz toczyłby się pod nasze dyktando ? podsumował wyjazdowe spotkanie z Victorią II Sulejówek Damian Richert, prezes Snajpera Sośninka.

Rezerwy IV-ligowca pokonały drużynę z gminy Łaskarzew 5:3. W składzie zwycięzców zagrało pięciu zawodników pierwszego zespołu. Do przerwy wynik był remisowy 2:2. Pięknym uderzeniem z 35 metrów popisał się Cezary Krawczyk. Drugą bramkę dla Snajpera strzelił uderzeniem głową Piotr Długosz, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

W drugiej połowie gospodarze strzelili trzy bramki, na które Snajper odpowiedział jednym trafieniem. Na listę strzelców wpisał się ponownie Krawczyk. ? Po strzeleniu tej bramki było jeszcze 10 minut do końca meczu. Chcieliśmy szybko wznowić grę. Zawodnicy Victorii nie chcieli oddać nam piłki. Wywiązała się przepychanka, po której nasz zawodnik otrzymał czerwoną kartkę ? uzupełnia relację prezes.

Victoria II Sulejówek ? Snajper Sośninka 5:3
Bramki dla Snajpera: Cezary Krawczyk 2, Piotr Długosz.
Snajper: Ł. Kępka - M. Kępka (Kargol), Wiśnioch, C. Krawczyk, Długosz, Zając, Moczulski, Ekert, A. Paszkowski (P. Zowczak), Wasilka (W. Paszkowski), Jóźwicki (Richert).

Ani jednej bramki nie zobaczyli kibice w Parysowie. Tamtejszy Orzeł zremisował 0:0 z Vulcanem II Wólką Mlądzką. ? Wynik jest sprawiedliwy. Mieliśmy dwie 100-procentowe sytuacje, których nie wykorzystał jednak Mateusz Sobota ? mówi Andrzej Mikulski, trener Orła.

Orzeł Parysów - Vulcan II Wólka Mlądzka 0:0