Nowy trener Wilgi II

Opublikowano: 13 lipiec 2016, 09:01 Kategoria Sport
wilga II garwolinsnajperwisłapuznówka

Z nowym trenerem przygotowania do sezonu rozpoczęła Wilga II Garwolin. Założeniem Łukasz Grązki jest ogrywanie młodych zawodników na boiskach A-Klasy, w której GKS przyjdzie mierzyć się z lokalnym zespołami – Snajperem Sośninka, Wisłą Maciejowice i KS Puznówka 1996.

Łukasz Grązka zastąpił na stanowisku szkoleniowca rezerw IV-ligowca Jacka Tracza. Wilga II w sezonie 2016/2017 będzie występować w warszawskiej A-Klasie.

 

Nowy szkoleniowiec nie rezygnuje z trenowania drużyny z roczników 2000/2001. Jak przyznaje, kilku piłkarzy z tego grona dostanie szansę w dorosłej piłce. – Ten zespół można podzielić na trzy grupy. Pierwsza to ci piłkarze, którzy nie będą mieścić się w kadrze pierwszego zespołu. Druga grupa to zawodnicy, którym praca, obowiązki szkolne czy umiejętności nie pozwalają na grę w IV lidze. Ostatnia grupa to młodzi zawodnicy z rocznika 2000/2001 oraz 1998 – wymienia Łukasz Grązka.

Pierwszy trening Wilga II przeprowadziła w poniedziałek. Póki co drużyna nie ma ustalonych celów na sezon. - Na razie zobaczymy, jaką kadrą będziemy dysponować. Na tę chwilę do gry wrócili m.in. Szymon Zowczak, Daniel Malinowski. Po pierwszych treningach ustalimy cele, jakie chcemy osiągnąć w nowym sezonie – podkreśla szkoleniowiec.

Rozgrywki warszawskiej A-Klasy rozpoczną się 20 sierpnia. Wtedy Wilga II zmierzy się na wyjeździe z Borem Regut. W gronie 14 zespołów ligi są lokalne zespoły – Snajpera Sośninka, Wisły Maciejowice i KS Puznówka 1996. - To na pewno będą ciekawe i ciężkie mecze derbowe. Nas interesuje ogrywanie młodych ludzi i wprowadzanie ich w dorosłą piłkę – mówi Łukasz Grązka.

Rezerwy IV-ligowca mają zaplanowane aktualnie trzy sparingi. Pierwszy 23 lipca z Hutnikiem Huta Czechy, kolejne z Wisłą Maciejowice i Czarnymi Dęblin.

Łukasz Korycki

Komentarze  

-4 #1 WG IIcxz2 2016-07-13 15:39
http://newsypilkanamazowszu.blogspot.com/2016/07/nowy-trener-wilgi-ii-garwolin.html#more

Ciekawe kto jest tym trenerem ?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież