Wiślacy zeszli z boiska

Opublikowano: 01 wrzesień 2011, 14:22 Kategoria Sport
snajper sośninkawisła maciejowicepuchar polski
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Zaledwie 45 minut trwało spotkanie I rundy Pucharu Polski pomiędzy Snajperem Sośninka (B-Klasa), a Wisłą Maciejowice (A-Klasa).

Wczoraj goście do Miętnego, gdzie mecze rozgrywa Snajper, przyjechali w juniorskim składzie. Po pierwszej połowie gospodarze wygrywali aż 9:1. Pięć bramek strzelił Dariusz Zając, dwie Grzegorz Moczulski, po jednej Mariusz Jóźwicki i Jakub Ekert.

Tuż po gwizdku kończącym pierwszą część gry goście przebrali się i... odjechali. Sędzia zakończył spotkanie. ? Nie wiemy jeszcze, czy wynik z pierwszej połowy zostanie uznany za końcowy, czy zostanie nam przyznany walkower ? mówi Damian Richert, prezes Snajpera.

Pewny jest awans drużyny z gminy Łaskarzew do II rundy Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Spotkania tej fazy zostaną rozegrane 14 września o godz. 17. Rywale Snajpera i Mazowsza Miętne, które wcześniej pokonało Amura Wilgę, zostaną wyłonieni w drodze losowania.