Snajper liderem B-Klasy

Opublikowano: 30 sierpień 2011, 08:00 Kategoria Sport
snajper sośninka

Znakomicie w historycznym, ligowym debiucie zaprezentował się Snajper Sośninka (na zdjęciu). Drużyna z gminy Łaskarzew, na boisku w Miętnem, pokonała Amura Wilgę 7:2.

? Przez pół godziny graliśmy trochę nieporadnie. Widać było zdenerwowanie. Później Amur opadł z sił ? mówi Damian Richert, prezes Snajpera. Do przerwy Amur przegrywał 2:3. W pierwszych 10 minutach drugiej połowy wilżanie oblegali bramkę gospodarzy. Bezskutecznie.

- Bardzo cieszymy się z tak okazałego zwycięstwa i liderowania w lidze ? dodaje prezes Richert. Teraz przed Snajperem środowe spotkanie z Wisłą Maciejowice w ramach Pucharu Polski (mecz w Miętnem o godz. 17.30).

Snajper Sośninka ? Amur Wilga 7:2
Bramki: Dariusz Zając 3, Waldemar Paszkowski, Cezary Krawczyk, Karol Zowczak, Grzegorz Moczulski ? Bartosz Lodowski, Mariusz Cichecki
Snajper: Ł. Kępka, Wiśnioch, M. Kępka, Długosz, Krawczyk, Zając, A. Paszkowski (Kargol), Ekert (K. Zowczak), Moczulski, W. Paszkowski (Richert) - Jóźwicki (Wichowski).

Spotkanie Victorii II Zerzeń z Orłem Parysów zostanie rozegrane 31 sierpnia.