0:2 Wilgi II w Regucie

Opublikowano: 26 kwiecień 2016, 06:58 Kategoria Sport
wilga II garwolinpromnik łaskarzew

Po 21. kolejce warszawskiej Ligi Okręgowej Wilga II Garwolin nie powiększyła swojego dorobku punktowego. Podopieczni Jacka Tracza ulegli w Regucie Borowi 0:2. Pozycję lidera obronił Promnik Łaskarzew.

Sobotnie starcie w Regucie długo pozostawało bez rozstrzygnięcia. Gospodarze stwarzali zagrożenie głównie po długich piłkach bitych w pole karne oraz wrzutkach z autów. Zawodnicy Wilgi II rzadko gościli pod polem karnym rywala. Najlepszą okazję na gola w przed przerwą miał Kacper Mikulski. W 18. minucie piłkarz gości przestrzelił.

Po zmianie stron Bór dopiął swego w 78. minucie. Podanie z autu przedłużył zawodnik z Reguta, a futbolówka potoczyła się wzdłuż linii bramkowej i wpadła do siatki. Kilka minut wcześniej o prowadzenie dla przyjezdnych mogli pokusić się Macioszek i Konrad Woźniak. Wynik miejscowi ustalili w doliczonym czasie gry, po błędzie Jakuba Godlewskiego. Obrońca źle zachował się na własnej połowie i doprowadził do straty, która zakończyła się trafieniem Bora w kontrze.

Długo bramki nie padały także w niedzielę w Łaskarzewie. Promnik, mimo, że na kwadrans przed końcem przegrywał 0:1 z Sokołem Serock, sięgnął po komplet punktów. ŁKS pozostał liderem warszawskiej okręgówki.

W następnej kolejce Wilga II podejmie w niedzielę Marcovię 2000 Marki (godz. 17). Promnik zmierzy się z Agape w Warszawie.

Bór Regut - Wilga II Garwolin 2:0 (0:0)
Wilga II: Tkaczewski, Pleskot, Godlewski, Grązka, Brych, Woźniak, Wielgosz, Biernacki, Macioszek, Migas, Mikulski (77` Sitek).