ULKS Mazowsze Miętne podsumowuje 2015 rok

Opublikowano: 20 styczeń 2016, 06:56 Kategoria Sport
pływanieulks mazowsze miętne

Od jednej do trzech grup rozrosła się sekcja pływacka ULKS Mazowsze Miętne. W 2015 roku podopieczni klubu wzięli udział w licznych zawodach na szczeblu powiatowym i regionalnym.

Dzięki determinacji oraz zaangażowaniu trenerów jak i rodziców udało się powołać trzy grupy pływackie trenujące regularnie: Krzysztofa Mikulskiego licząca 15  zawodników; Zbigniewa Jarzyny licząca  14 zawodników oraz Łukasza Zawadzkiego licząca 14 zawodników.

 

Poniżej zestawienie ubiegłorocznych  wyników z ubiegłorocznych zawodów.

Powiatowe zawody SZS w Garwolinie (3  złote medale Julia Zackiewicz  na 50 m w stylu grzbietowym, klasycznym i dowolnym ; złoty medal  Karolina Makulec na 25 m w stylu klasycznym i  brązowy medal w stylu dowolnym).

Regionalne zawody SZS w Sokołowie Podlaskim (3 złote medale Julia Zackiewicz na 50 m w stylu dowolnym,grzbietowym i klasycznym.; brązowy medal Karolina Makulec na 25 m stylem klasycznym).

Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Łukowie (2 brązowe medale Alicja Kedziorek  na 50 m stylem grzbietowym i klasycznym).

Otwarte Mistrzostwa Garwolina (2 złote medale Julia Zackiewicz na 50 m stylem motylkowym,dowolnym; 2 srebrne medale Karolina Makulec na 50 m stylem klasycznym i dowolnym; 2 brązowe medale  Alicja Kędziorek stylem dowolnym i grzbietowym; Magdalena Teperek  4. miejsce w stylu klasycznym i 6. miejsce w stylu dowolnym).

Finałowa runda cyklu Grand Prix Mińska Mazowieckiego (puchary i medale za 2. miejsce w klasyfikacji generalnej po 4. rundach dla  Julii Zackiewicz i Alicji Kędziorek).

Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Garwolin (złoty medal Alicja Kędziorek 25 m stylem dowolnym i srebrny 25 m stylem klasycznym; Julia Zackiewicz 2 złote medale na 50 m stylem dowolnym, motylkowym i i srebrny w stylu klasycznym; Magdalena Teperek 4. miejsce w dowolnym i brązowy w klasycznym).

Otwarte zawody pływackie o Puchar Wójta Gminy Garwolin (3 złote medale Julia Zackiewicz na 50 m motylkowym, dowolnym i klasycznym; Piotr Michalik srebrny na 25 m dowolnym i złoty  na 25 m grzbietowym; brązowy medal Maciej Całka na 25 m stylem klasycznym; brązowy medal Karolina  Makulec na 50 m stylem klasycznym).

1. Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Ryk (złoty medal Piotr Michalik na 25 m stylem dowolnym; 2 złote medale Karolina  Makulec na 50 metrów stylem dowolnym i klasycznym; brązowy medal Nikodem Pyza na 50 m stylem dowolnym; brązowy medal Maciej Całka na 25 m stylem klasycznym; brązowy medal Dagmara  Całka na 25 m stylem grzbietowym; 2 srebrne Alicja  Kędziorek na 50 m stylem  grzbietowym, dowolnym i brązowy w stylu dowolnym w kategorii open; złoty medal Tomasz Grzegrzółka na 25 m stylem klasycznym; brązowy medal Piotr Więckowski na 25 m stylem klasycznym).

Finałowa runda cyklu Grand Prix w Siedlcach (3 złote medale Alicja Kędziorek na 50 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym i 100 m stylem zmiennym; 3 srebrne Oliwia Głowala na 50 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym i 100 m stylem zmiennym; 2 srebrne Karolina  Makulec na 50 m stylem dowolnym i 100 m stylem dowolnym; 2 srebrne medale Jakub  Witak na 50 m stylem dowolnym i 100 m stylem dowolnym).

Otwarte Mistrzostwa Góry Kalwarii (srebrny medal Maciej Całka  na 50 m stylem klasycznym i czwarte miejsce na 50 m w stylu klasycznym; brązowy Natalia Witak na 50 m stylem klasycznym;  2 razy czwarte miejsce  Alicja Kędziorek na 50 m stylami dowolnym i motylkowym; 4. miejsce Dagmara Całka na 50 m stylem klasycznym).

- Na rok 2016 zaplanowaliśmy zakup czepków i koszulek z logo ULKS MAZOWSZE MIĘTNE oraz udzial w wielu zawodach pływackich. W sierpniu zamierzamy pojechać na obóz pływacki. Serdecznie dziękujemy zaangażowanym trenerom oraz rodzicom ,którzy bardzo wspierają naszą działalność – zaznacza prezes klub Janusz Kowalski.

mat. pras./opr.  łk

Komentarze  

+2 #1 PływaniePływak 2016-05-05 22:02
Ja należe do grupy pana Łukasza
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież