reklama

baner projekt 

reklama

Porażka z Ruchem

Opublikowano: 21 lipiec 2011, 14:34 Kategoria Sport
wilga garwolinpaśnikpiłka nożnasparing
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Po wysokim zwycięstwie z młodzieżową drużyną GKP Targówek, Wilga Garwolin przegrała z beniaminkiem IV-ligi Ruchem Ryki 0:3. W składzie GKS zadebiutowali oficjalnie dwaj nowi zawodnicy pozyskani z klub Dwernicki Stoczek Łukowski.

Wczorajsze spotkanie było rozgrywane w bardzo trudnych warunkach. Przez całe spotkanie zawodnicy walczyli także ze śliską murawą głównej płyty Wilgi.

Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki. W drugich 45 minutach goście zza miedzy strzelili 3 gole. ? Przeciwnicy ustawiali się na grę z kontry. My prowadziliśmy grę, a oni strzelali bramki. Zabrakło nam trochę skuteczności ? komentuje Jacek Paśnik, trener GKS.

reklama


Po przerwie w barwach Wilgi doszło do 8 zmian. ? Dałem szansę pogrania wszystkim. Można wnioskować, że ci zawodnicy nie sprawdzili się. Lepiej zagrał skład z pierwszej połowy ? uważa szkoleniowiec.

W barwach drużyny z Garwolina zagrali, już jako zawodnicy klubu, dwaj piłkarze pozyskani z Dwernickiego Stoczek Łukowski. ? Paweł Trojanek to uniwersalny zawodnik, który może grać na środku lub boku pomocy i na obronie. We wczorajszym meczu ustawiłem go na lewym bloku defensywy ? wystawia cenzurkę pierwszemu nabytkowi Jacek Paśnik. - Mariusz Dróżdż to typowy skrzydłowy, mogący grać zarówno na lewej i prawej strony pomocy ? uzupełnia.

Pozostali piłkarze, których testuje Wilga wkrótce mają zostać zawodnikami klubu.

Kolejny sparing GKS w sobotę w Żelechowie, gdzie rywalem będzie tamtejszy Sęp.

łk

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama