reklama

baner projekt 

reklama

Dream Team na podium mistrzostw Polski

Opublikowano: 16 kwiecień 2015, 09:24 Kategoria Sport
cheerleaderkitaniecno name
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W Łącku odbyły się Mistrzostwa Polski Cheerleaders 2015. Na podium zawodów znalazły się tancerki z Międzyszkolnego Gimnastyczno-Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego No Name z Garwolina.

Od rana do późnego wieczora trwały zmagania tancerzy z dywizji cheer dance. Nasi tancerze prezentowali wysoki poziom. Zespół Dream Team tańczył w klimacie muzyki country. Stroje i choreografia także nawiązywały do tego klimatu. Natomiast muzyka, stroje i choreografia  zespołu Dream Team Junior przeniosły publiczność w lata 20. XX wieku.

Oba zespoły zajęli ostatecznie trzecia miejsca. - Można powiedzieć, że to bardzo dobry wynik  ze względu na to, że to Mistrzostwa Polski. Z występu naszych tancerek jesteśmy zadowoleni, natomiast z werdyktu sędziowskiego niestety nie. Uważamy, że umiejętności naszych podopiecznych nie zostały w pełni docenione ? przyznaje opiekun Zofia Kisiel. - W tym roku Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders nie uczestniczy w Mistrzostwach Europy 2015, gdzie moglibyśmy jeszcze raz zweryfikować  umiejętności naszych tancerzy ? dodaje.

reklama


Zofia Kisiel dziękuje wszystkim ?ciociom?, które poświęciły wiele godzin swojego wolnego czasu by tancerki z Garwolina wyglądały wyjątkowo na najważniejszym turnieju w Polsce .

mat. pras./opr. łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama