reklama

baner projekt 

reklama

Dream Team na podium

Opublikowano: 11 marzec 2015, 10:57 Kategoria Sport
No NameDream Team
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

28 lutego na hali DOSIR Praga Północ odbył się turniej zespołów cheerleaders w ramach Grand Prix Polski 2015. W Otwartych Mistrzostwach Warszawy pod patronatem Prezydenta m. st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz i Burmistrza Dzielnicy Praga Północ Pawła Lisieckiego wzięły udział zespoły z Gdańska, Krakowa, Limanowej, Garwolina, Łochowa, Płocka i wielu innych miejscowości.

Garwolin reprezentował zespół Dream Team, który w kategorii junior młodszy zajął I miejsce, wyprzedzając zespół z Płocka o 13 punktów, a z Krakowa o 27 punktów.

Zespół tworzą: Alicja Władzińska, Natalia Szyszka, Julia Marzec, Weronika Szeląg, Dominika Staręga, Gora Gabriela, Iwanenko Dominika, Jodłowska Małgorzata (wszystkie ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Garwolinie), Sandra Pałyska (Szkołą Podstawowa w Michałówce), Julia Siembora (Szkołą Podstawowa nr 2 w Garwolinie), Kornelia Błażejczyk (Szkoła Podstawowa w Pilczynie). Dla trenerów był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski 2015, które będą miały miejsce w Łącku w dniach 27-29 marca 2015 roku.

reklama


 

W 2015 roku w ramach Grand Prix Polski Cheerleaders odbędzie się jeszcze 7 takich turniejów, między innymi w Garwolinie 6 czerwca 2015 roku. Turniej ten będzie połączony

z obchodami XV-lecia klubu.

mat.pras./oprac. jd

fot. mat. pras.

{gallery}2015/marzec/noname_zawody:0:0{/gallery}


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz