Porażka 4CV z liderem III ligi

Opublikowano: 07 marzec 2015, 21:31 Kategoria Sport
siatkówka4cv

Drugiej porażki z rzędu doznali siatkarze SPS. Drużyna z Garwolina przegrała tym razem z liderem mazowieckiej III ligi zespołem KS Metro Warszawa 1:3 (-21, 17, -24, -26).

Dzisiejsze spotkanie w stolicy można określić mianem meczu walki. Podobnie było w pierwszym starciu tych drużyn, wygranym przez Metro 3:2. Tym razem warszawscy siatkarze zgarnęli całą pulę punktów.

Po przegraniu pierwszego seta goście zagrali wybornie w drugiej części gry. ? Potrafiliśmy ten zespół rozbić zagrywką. Prowadziliśmy 17:9, by ostatecznie wygrać do 10. Zagraliśmy bardzo dobrze blokiem i wykorzystywaliśmy kontry. Niestety w kolejnych setach o porażkach zadecydowały błędy indywidualne ? złe dogranie pierwszej piłki, złe ustawienie w obronie. Zabrakło nam postawienia kropki nad ?i?, bo dwa czy nawet trzy punkty były w zasięgu ? mówi trener SPS Jakub Sokołowski.

Po serii spotkań wyjazdowych, przed siatkarzami 4CV dwie gry przed własną publicznością. Za tydzień (14 marca) SPS zagra z Lesanem Halinów (godz. 16).

KS Metro Warszawa ? SPS 4CV Garwolin 3:1 (21, -10, 23, 28)

4CV: Grabowski, Kisiel, Rosłaniec, Zawisza, Wilki, Poreda, Ozimek (libero) ? Trzmielewski, Antonik, Malczewski.