reklama

baner projekt 

reklama

Turniej im. Jana Piesiewicza ? kibicuj Wildze

Opublikowano: 13 grudzień 2014, 18:33 Kategoria Sport
turniej PiesiewiczaWilga Garwolinpiłka nożna
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Z Bałtykiem Gdynia młodzi piłkarze Wilgi Garwolin poradzili sobie bez problemów, wygrywając 3:0. Drugi mecz z drużyną Stal Mielec niestety przegrali. Pierwszy dzień XII Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Jana Piesiewicza za nami. Jutro początek rozgrywek o 8:00. Wilga Garwolin zmierzy się z Górnikiem Łęczna.

W tym roku w zmaganiach bierze udział 8 drużyn chłopców z rocznika 2002 z różnych zakątków kraju. Obok gospodarza turnieju Wilgi Garwolin, w grupie A grają również: Górnik Łęczna, Bałtyk Gdynia i Stal Mielec. A.S. Progres Nowa Huta, Hetman Zamość, Pogoń Siedlce i Stal Stalowa Wola to grupa B. Po fazie grupowej zostaną rozegrane półfinały oraz mecze o kolejne miejsca.

 

reklama


- Witam Was bardzo gorąco w imieniu klubu Wilga Garwolin i Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Witam waszych trenerów, opiekunów, rodziców i publiczność ? rozpoczynał turniej w imieniu organizatorów Jarosław Kargol, dyrektor CSiK.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał burmistrz Garwolina. ? Jan Piesiewicz był wielkim społecznikiem, działaczem, który bardzo angażował się w sprawy sportu. Dla upamiętnienia jego osoby jest organizowany turniej jego imieniem. Życzę wszystkim sportowej rywalizacji i niech wygrają najlepsi ? mówił Tadeusz Mikulski.

W otwarciu turnieju jak zawsze wzięła udział rodzina Jana Piesiewicza, córka oraz wnuk, który dokonał honorowego kopnięcia piłki.

jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz