Sukcesy biegaczy w Łukowie

Opublikowano: 13 listopad 2014, 08:02 Kategoria Sport
łukówbieganiepuznówkawilga garwolinzsp 2
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Nie tylko w stolicy organizowano biegi z okazji Święta Niepodległości. Łuków po raz 22. gościł uczestników biegu ulicznego organizowanego 11 listopada. Z dobrej strony pokazali się zawodnicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie, KS Puznówka 1996 i Wilgi Garwolin.

W klasyfikacji drużynowej ?Dwójka? uplasowała się na trzecim miejscu w gronie dziewięciu ekip. Skład: Karol Pawlak, Damian Szostak, Albert Gendek, Daniel Kuźma, Damian Kuźma, Marcin Flak, Mateusz Domański. Najlepiej pobiegł pierwszy z wymienionych, który zajął czwarte miejsce.

Powiat garwoliński reprezentowali także zawodnicy KS Puznówka 1996 i Wilgi Garwolin. W gronie uczniów szkół ponadgimnazjalnych wygrał reprezentant klubu z gminy Pilawa Mateusz Klawiński. Jego klubowy kolega Dawid Samulak był szósty. W gronie gimnazjalistów Bartek Górski był czwarty. Tuż za zawodnikiem z Puznówki do mety dobiegł Adrian Gasek z Wilgi Garwolin.

Opiekunem uczniów ZSP nr 2 i trenerem KS Puznówka 1996 jest Robert Barański.