Rusza III edycja GLH

Opublikowano: 30 październik 2014, 06:31 Kategoria Sport
futsalglh

Mimo, że to dopiero trzecia edycja, to Gminna Liga Halowa Futsal Cup cieszy się bardzo duża popularnością. Niemal wszystkie miejsca w tegorocznych rozgrywkach zostały zajęte... pięć minut po ogłoszeniu naboru.

GLH organizuje niezmiennie zarząd Klubu Sportowego Snajper Sośninka. Rywalizacja będzie się toczyć o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew. - To już III edycja tej wspaniałej ligi. Jest to największe sportowe przedsięwzięcie w gminie Łaskarzew oraz w tej części powiatu garwolińskiego. GLH to ponad 100 godzin emocjonujących rozgrywek – mówi organizator Filip Rutkowski.

 

Rozgrywki będą się odbywać jak zwykle w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej. Planowany start ligi to 22 lub 23 listopada. Kolejne serie spotkań będą rozgrywane w niedziele (godz. 10-17). Zakończenie GLH w lutym 2015 r.

Limit miejsc tegorocznej edycji to 14. – Wciąż mamy jeszcze miejsce na 1-2 drużyny – zachęca do zgłoszeń nasz rozmówca. - GLH jest liga otwartą bez ograniczeń terytorialnych. Może w niej wystąpić każdy – dodaje.

Drużyna może składać się nie więcej niż z 15 zawodników, przy czym listy zawodników muszą być „zamknięte” przed pierwszym meczem ligowym. Planowane są limity zawodników przebywających na placu gry z lig wyższych niż Liga Okręgowa. Wstępny koszt zgłoszenia drużyny wynosi 850 zł. O zgłoszeniu (pod nr 797491479 - Filip) decyduje wpłata zaliczki w kwocie 150 zł dokonana osobiście lub na konto nr 89 1240 2861 1111 0010 2934 8254.

Przewidziane są nagrody dla każdej z drużyn. - Wybierzemy także najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza, najlepszego asystenta, najlepszego zawodnika ligi, drużynę FAIR PLAY, a nawet najlepszego typera na stronie internetowej. Regulamin zostanie wkrótce przyjęty i przedstawiony zgłoszonym drużynom przed rozpoczęciem ligi – dopowiada Filip Rutkowski.

Wszelkie podane informacje są informacjami wstępnymi, dlatego też organizator zastrzega sobie prawo do zmian w zależności od liczby zgłoszonych drużyn i okoliczności.

Honorowy patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Łaskarzew.

Portal WirtualnyGarwolin.pl objął patronat nad II edycją GLH.

Łukasz Korycki

fot. arch. - Zespół Impreza Sośninka - triumfator II edycji GLH

Komentarze  

+5 #2 BrawoTeresiak 2014-10-30 10:19
Brawo Filipie za organizacje. Kolejny raz coś się będzie działo. Kolejny raz spędzę w hali całe niedziele i zachęcam do tego innych. Ta liga, jej atmosfera i cała otoczka jest czymś nie do opisania. Przyłączam się do apelu o zgłoszenia do ligi. Sam gram i nie żałuje.
Cytować
+4 #1 GLHkibicka 2014-10-30 09:20
Jedyna konkretna społeczna inicjatywa w gminie. Brawo chłopaki.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież