reklama

baner projekt 

reklama

Dream Team i angielskie sukcesy

Opublikowano: 15 lipiec 2014, 08:43 Kategoria Sport
cheerleadersNo NameDream Team
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Trzecie i piąte miejsce zajęły garwolińskie cheerleaderki, które reprezentowały nasz kraj na Mistrzostwach Europy Cheerleaders w Manchesterze. - Nie mogłyśmy i nadal nie możemy uwierzyć w naszą wygraną. Płakałyśmy ze szczęścia ? podkreślają dziewczyny z zespołu Dream Team Junior, który stanął na podium.

3 lipca zespół Dream Team i Dream Team Junior pod opieką Zofii Kisiel, Izabeli Nierwińskiej, Justyny Paziewskiej i Barabry Ziółek wyruszył do Anglii, by tam reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy Cheerleaders 2014. Przez dwa dni - 5 i 6 lipca 2014 roku w Manchesterze od rana do wieczora rywalizowały zespoły z całej Europy. - Atmosfera podczas całych ME była niesamowita. Do tego prowadzący nadzwyczaj kompetentni jeszcze ją cały czas podkręcali bawiąc się z tancerzami ? relacjonują uczestniczki. - Zawody rozpoczęły się prezentacją wszystkich ekip z każdego państwa. Dla nas było to wspaniałe przeżycie ? czułyśmy się wtedy wielce wyróżnione, że właśnie to my tancerze z małego miasteczka Garwolina możemy reprezentować nasz kraj na tak poważnych zawodach jakim są Mistrzostwa Europy ? dodają. Każdego dnia na koniec rywalizacji było ogłoszenie wyników. Dream Team Junior startował 5 lipca. W szeregach zespołu są: z ZS nr 5 w Garwolinie - Natalia Bieniawska, Aleksandra Ziółek , Gimnazjum Katolickie - Aleksandra Chłopek, Katarzyna Królik, Anna Wałachowska, Zuzanna Zalewska , ZS nr 2 w Garwolinie - Milena Balkiewicz, Weronika Krawczyk, Gimnazjum Powiatowe - Wiktoria Krawczyk, Gimnazjum w Trąbkach - Natalia Grzeszczak.

- Ogłoszenie wyników było wyczytywane od 3 miejsca o czym nie wiedziałyśmy, gdy nas wyczytali, myśleliśmy że jesteśmy ostatnie. Było nam smutno. Dopiero inni nas uświadomili, że jesteśmy trzecie. Nie mogłyśmy i nadal nie możemy uwierzyć w naszą wygraną. Płakałyśmy ze szczęścia ? mówią dziewczęta z zespołu.

reklama


6 lipca startowały tancerki z Dream Team. Większość z nich na ME była po raz pierwszy. Nasz Dream Team w składzie: ZS nr 5 w Garwolinie - Weronika Szeląg, Alicja Władzińska, Matylda Mikos, Natalia Szyszka, Zuzanna Ziółek, Gabriela Gora, Dominika Iwanenko, ZS nr 2 w Garwolinie - Julia Siembora, Szkoła Podstawowa w Pilczynie Starym - Izabela Paziewska, Kornelia Błażejczyk - zajął V miejsce.

- Wyjazd na Mistrzostwa Europy 2014 uważamy za udany. Dream Team Junior zakończył się na podium, co sprawiło, że dziewczęta z pewnością poczują się bardziej pewne siebie. Dream Team mimo, że nie stanął na podium zatańczył dobrze i był zadowolony, że mógł reprezentować swój kraj na ME 2014. Oto wymierne rezultaty naszego wyjazdu na ME 2014. Ale to nie wszystko. Wyjazd przyniósł wiele pozytywnych niewymiernych rezultatów. Zespoły z MG-T UKS ?NO NAME? mocno się zintegrowały, nawzajem sobie świetnie kibicowały. Starsze tancerki opiekowały się młodszymi, pomagały im. Oprócz tego wyjazd dał możliwość dziewczętom sprawdzenia w praktyce swoich umiejętności języka angielskiego. Poza tym miałyśmy możliwość zwiedzenie Manchesteru, poznanie zwyczajów panujących w Anglii, poznanie wielu zespołów z Europy. Niezapomniane przeżycia pozostaną tancerkom po zwiedzaniu PRIMARKU i szale zakupów w nim ? mówi Zofia Kisiel.

8 lipca późnym wieczorem wróciłyśmy do Garwolina. Jak zwykle autokar zajechał pod kręgielnię. Flaga Polski, wielki transparent, fruwające, palące się lampiony i lejący się szampan bezalkoholowy ? to niespodzianka, którą przygotowali szczęśliwi, mocno zintegrowani rodzice.

mat.pras./oprac. jd

fot. Kamil Mąkosza, arch.prywatne

{gallery}2014/lipiec/noname_men:0:0{/gallery}

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz