Nieskuteczne rezerwy Wilgi

Opublikowano: 13 maj 2014, 07:17 Kategoria Sport
wilga II garwolinstart II otwock

Drugi zespół Wilgi Garwolin śrubuje rekord meczów bez porażki. Od początku rundy wiosennej jeszcze żaden zespół nie pokonał podopiecznych Marka Zatorskiego. W niedzielę do wygranej z rezerwami Startu Otwock zabrakło lepszej skuteczności.

Mecz w Otwocku w pierwszej połowie toczył się przy niewielkiej przewadze gospodarzy. Prowadzenie Start II objął po pół godzinie gry, kiedy zawodnik gospodarzy oddał strzał życia z 20 metrów. Patryk Tkaczewski był bez szans. Wcześniej Wilga mogła objąć prowadzenie, ale zabrakło skuteczności.

Jeszcze bardziej brakiem wykończenia akcji goście razili w drugiej połowie. Po zmianie stron szybko udało się wyrównać. Równie pięknym uderzeniem co rywal popisał się Kacper Kowalski. ? Do końca meczu mieliśmy jeszcze bardzo dużo czasu i kupę sytuacji. Najlepszą na pięć minut przed końcem zmarnował Jasiński, który nie strzelił rzutu karnego i był nieskuteczny w dobitce. Szkoda, bo przy zwycięstwie tabela mogłaby wyglądać jeszcze lepiej ? komentuje trener Wilgi II Marek Zatorski.

Szkoleniowiec w ostatnich sześciu meczach nie będzie mógł korzystać z wielu zawodników pierwszego zespołu, którzy rozegrali na boiskach IV ligi ponad 2/3 meczów sezonu (wymóg regulaminowy).

W innych meczach 20. kolejki z udziałem drużyn z powiatu garwolińskiego trzecie zwycięstwo w ostatnich czterech grach zanotował Snajper Sośninka. Drużyna z gminy Łaskarzew pokonała na wyjeździe Advit Wiązowna 3:1. Komplet punkt poza własnym boiskiem zdobyli także zawodnicy Promnika Łaskarzew, ogrywając Victorię Zerzeń 4:2. Porażkami zakończyły się mecze drużyn z Puznówki (0:2 z Borem Regut) i Wisły Maciejowice (2:4 z Józefovią II Józefów).

W następnej serii spotkań Wilga II Garwolin zmierzy się na wyjeździe z rezerwami IV-ligowej Victorii Sulejówek.

Start II Otwock ? Wilga II Garwolin 1:1 (1:0)
Bramka dla Wilgi: Kacper Kowalski