reklama

baner projekt 

reklama

Sthil najlepszy w turnieju LZS

Opublikowano: 24 marzec 2014, 17:27 Kategoria Sport
piłka nożnalzs
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Wielu miłośników futbolu zgromadził turniej o Puchar Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS w Garwolinie rozgrywany w sobotę na obiektach Centrum Sportu i Kultury.

Był to pierwszy turniej piłki nożnej na murawie naturalnej w tym roku i zarazem ostatni moment oceny formy zawodników przed rozpoczynającymi się rozgrywkami ligowymi. Ostatecznie do rywalizacji stanęło sześć zespołów, które najpierw rozegrały mecze grupowe. Najlepsi awansowali do fazy pucharowej.

 

reklama


Po zmaganiach sportowych nastąpiło wręczenie pucharów, statuetek oraz wyróżnień. Poza klasyfikacją zespołową prowadzona była klasyfikacja na króla strzelców, najlepszego bramkarza oraz klasyfikacja w kategorii  FAIR PLAY. Najskuteczniejszym piłkarzem został Adrian Szarek (6 goli), a bramkarzem nie do przejścia okazał się Cezary Jakubaszek. Obaj to zawodnicy triumfatora turnieju drużyny Sthil.

Na zakończenie turnieju poseł Grzegorz Woźniak i prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS Kazimierz Sionek wręczyli zwycięskim drużynom puchary i statuetki. Nagrody ufundowali: Zarząd Powiatu Garwolińskiego i Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Garwolinie.

Podczas turnieju zawodnicy zespołów uczestniczących w zmaganiach sportowych przy wspaniałej słonecznej pogodzie korzystali z posiłków przygotowanych przez firmę Spartan. Sędziował Marek Zatorski.

Wyniki grupy A

Wyniki grupy B

Półfinały

Sthil ? Orzeł Parysów 4:1

KS Wilk Wilkowyja ? GKS Wilga Garwolin 1996 1:0

Mecz o 3. miejsce

GKS Wilga Garwolin 1996 ? Orzeł Parysów 1:0

Finał

Sthil ? KS Wilk Wilkowyja 4:0

Ostateczna kolejność

1. Sthil

2. KS Wilk Wilkowyja

3. GKS Wilga Garwolin 1996

4. Orzeł Parysów

5. MIX Goźlin

6. MKS Garwolin

opr. łk

fot. jd/Spartan


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz