reklama

baner projekt 

reklama

Dream Team jedzie na mistrzostwa do Anglii

Opublikowano: 20 marzec 2014, 11:45 Kategoria Sport
no namedream teamcheerleaders
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Miesiące ciężkiej pracy, dwa dni zmagań z najlepszymi zespołami z całej Polski, ale opłacało się. Garwolińskie cheerleaderki z grup Dream Team i Dream Team Junior stanęły na podium mistrzostw Polski i zakwalifikowały się do Mistrzostw Europy i Świata Cheerleaders 2014.

- Awansowaliśmy do Mistrzostw Europy, było ciężko, konkurencja prezentowała wysoki poziom, jednak po raz kolejny dziewczyny z Garwolina udowodniły, że na zawodach nie znalazły się przypadkiem ? mówi, nie kryjąc radości, Zofia Kisiel, trenerka Międzyszkolnego Gimnastyczno-Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego ?No Name?.

reklama


 

VII Mistrzostwa Polski Cheerleaders odbyły się w miniony weekend w Łochowie. Były to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata Cheerleaders 2014, które odbędą się w tym roku w Wielkiej Brytanii. Zespół Dream Team Garwolin zajął drugie miejsce w kategorii junior młodszy, dywizji cheer dance, tylko o 6 punktów przegrywając z ze zwycięskim zespołem z Tyczyna. Dream Team Junior w swojej kategorii, także w tej samej dywizji, zajął III miejsce. To właśnie te zespoły będą nas reprezentować na arenie międzynarodowej. - Eliminacje poszły nam świetnie, na parkiecie dałyśmy czadu, nawet nasza trenerka płakała z dumy. Przed finałem pojawił się ogromny stres i presja. Wiedziałyśmy, że musimy dać z siebie 200%. Niestety presja nas przerosła i nie wszystko wyszło tak jak chciałyśmy. Po zejściu z parkietu pojawiły się łzy, ale miałyśmy mocne wsparcie w koleżankach z młodszych drużyn, rodzicach i trenerach. Gdy czekałyśmy na wyniki byłyśmy przygotowane na 4 miejsce. Kiedy usłyszałyśmy nazwę naszej drużyny przy 3 miejscu byłyśmy bardzo pozytywnie zaszokowane. Piszczałyśmy, płakałyśmy i skakałyśmy aby dać wyraz naszemu szczęściu. Jesteśmy naprawdę dumne. Naszym następnym celem są Mistrzostwa Europy w Anglii ? relacjonują dziewczyny z Dream Team Junior.

W dywizji pom dance Pink Fires zajął IV miejsce w swojej kategorii wiekowej. Zaraz za podium uplasował się także nasz duet ? Paulina Zielińska i Dawid Kowalczyk, którzy rywalizowali w kategorii senior w dywizji cheer dance.

Do zawodów No Name przygotowały trenerki: Izabela Nierwińska, Paulina Zielińska oraz Zofia Kisiel. O makijaże oraz fryzury zadbali licznie przybyli na zawody rodzice.

? Dużym wsparciem dla całego garwolińskiego składu tancerzy jest wkład Zespołu Szkół nr 5, który umożliwia nieodpłatne ćwiczenie grup na salach gimnastycznych. Szkoła jest głównym zapleczem tancerzy w zespołach. W tym miejscu chcemy podziękować także władzom Garwolina za wsparcie finansowe, dzięki któremu mogliśmy godnie reprezentować nasz powiat, miasto i szkoły, do których uczęszczają nasi tancerze ? dodaje Zofia Kisiel.

Dream Team Junior ? skład zespołu: Bieniawska Natalia, Ziółek Aleksandra, Szyszka Alicja, Moch Julia ? wszystkie z ZS nr 5 w Garwolinie, Krawczyk Weronika, Balkiewicz Milena, Szyszka Julia ? ZS nnr 2 w Garwolinie, Chłopek Aleksandra, Wałachowska Anna, Królik Katarzyna, Zalewska Zuzanna ? Katolickie Gimnazjum w Garwolinie, Grzeszczak Natalia ? Gimnazjum w Trąbkach, Wiktoria Krawczyk z Powiatowego Gimnazjum w Garwolinie.

Dream Team - skład zespołu: Szyszka Natalia, Mikos Matylda, Władzińska Alicja, Szeląg Weronika, Gora Gabriela, Iwanenko Dominika ? wszystkie z ZS nr 5 w Garwolinie, Bogusz Julia, Siembora Julia ? z ZS nr 2 w Garwolinie, Paziewska Izabela, Błażejczyk Kornelia ze Szkoły Podstawowej w Starym Pilczynie.

Pink Fires - skład zespołu: Ostolska Adrianna, Śmietanka Dagmara, Jodłowska Małgorzata, Marzec Julia, Staręga Dominika, Janiec Katarzyna, Poszytek Wiktoria ? wszystkie z ZS nr 5 w Garwolinieoraz Krykant Karolina, Pałyska Sandra, Gontarz Gabriela, Leszek Maja ? wszystkie ze Szkoły Podstawowej w Michałówce

 

jd

fot. No Name


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama