Mecz Promnika na żywo w sieci

Opublikowano: 10 czerwiec 2011, 11:54 Kategoria Sport
promnikłaskarzewpiłka nożna

Ostatnie w tym sezonie spotkanie warszawskiej ligi okręgowej Promnika Łaskarzew będzie można na żywo śledzić w internecie. To kolejna, po kilkuminutowych skrótach z meczów, nowość na stronie www.promnik-laskarzew.pl.

W rozmowie z nami administratorzy klubowego serwisu przyznają, że w ostatnich miesiącach w ich poczynania wdarła się rutyna. Potrzebny był pomysł na uatrakcyjnienie strony.

Nieco przypadkiem po rozmowie z Piotrem Sierańskim administratorzy spotkali się z Krzysztofem Królakiem, operatorem kamery współpracującym z wieloma stacjami telewizyjnymi. - Kilka minut rozmowy i zawiązaliśmy ścisłą współpracę. Zaczęło się od nagrań poszczególnych meczów, profesjonalnej obróbce i krótkich filmików opisujących kolejne spotkania Promnika – wspominają Emil Wachnikci, Andrzej Luśnia i Łukasz Wachnicki.

Apetyt rósł w miarę jedzenia. Padł pomysł na przeprowadzenie transmisji live z meczu warszawskiej okręgówki. Testy wypadły pomyślnie. - Okazało się, że wymagania sprzętowe są niemal banalne: odpowiedni kabel, w miarę szybki internet, przenośny komputer, trochę umiejętności i gotowe – przyznają nasi rozmówcy.

Wszystko wskazuje na to, że mecz Promnika z Legionovią II (12 czerwca, godz. 16) będzie można zobaczyć na żywo w sieci na stronie www.promnik-laskarzew.pl.

Późnym popołudniem, według zamiarów, ma pojawić się powtórka spotkania. Sponsorami transmisji live są: salon piękności Agnes oraz Westbury.

łk

Komentarze  

0 #4 Tak -znam się.konio 2011-06-10 17:03
Piłka i boks to dwie dyscypliny na ktorych się naprawdę znam!!!!!Pozdra wiam!!!!konio
Cytować
+5 #3 Admini Promnikaadmini 2011-06-10 15:59
dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy na naszą stronę.
W niedzielę jeżeli nie wkradnie się w nasze poczynania takie coś jak złośliwość rzeczy martwych to przeprowadzimy transmisję live.
Niestety będzie bez komentarza, ale za to w jakości HD.
Zapraszamy
Cytować
0 #2 cyt.a 2011-06-10 15:04
Konio! Gdzie by nie kliknąć to trafia się na Twoje komentarze. I na sporcie się znasz???
Cytować
+1 #1 Ta stronakonio 2011-06-10 12:52
To najbardziej profesjonalnie prowadzona witryna sportowa w całym województwie mazowieckim ,wśród klubów niższych klas rozgrywkowych,a i niejeden klub pierwszo czy drugo ligowy mógłby pozazdrościć.Po zdrawiam Adminów strony Promnika Łaskarzew i życzę realizacji dalszych pomysłów!!!! Pozdrawiam!!!!k onio
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież