Weterani z workiem medali

Opublikowano: 06 czerwiec 2011, 15:02 Kategoria Sport
badmintonrybickimks

6 złotych krażków i 2 brązy to dorobek zawodników z Garwolina podczas badmintonowych 32. Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów. Imprezę rozegrano w pierwszy weekend czerwca w miejscowości Olsztyn k. Częstochowy.

W tegorocznym czempionacie dla doświadczonych zawodników wzięła udział rekordowa liczba startujących – powyżej 160. 2 złote krążki zdobył trener MKS Garwolin. Jerzy Rybicki (na zdjęciu) pokonał wszystkich rywali w singlu kat. +55. Triumfował także w mikście tej kategorii, grając razem z Krystyną Cielecką (Olsztyn).

Kolejny podwójny triumf zaliczył Leopold Tukendorf. Nauczyciel wygrał grę pojedynczą i debla (z Janem Toczkiem z Kęt) kat. +70. Dorobek zawodników MKS uzupełniają 2 brązowe medale. Na najniższym stopniu podium stanęła Maria Brzeźnicka w kat. +40 i debel Jacek Prędki/Dariusz Szymkiewicz w kat. +45.

Znakomicie w podczęstochowskiej miejscowości spisał się Artur Tukendorf. Syn Leopolda, pochodzący z Garwolina, wyszedł zwycięsko z rywalizacji singla kat. +35. Triumfował także w deblu tej kategorii, grając z Maciejem Piekło.

łk

 

Komentarze  

+9 #45 Trener ACTIVERybka 2011-06-30 16:34
Straszne, co piszesz.... Jak bardzo widać brak Twojego normalnego poglądu na świat. No może podpisuj się tak przy okazji jednym nickiem bo jakoś adres IP masz ten sam i widać, skąd piszesz. To tak na marginesie. Proponuje, żebyś trenerze ACTIVE objął posadę pana Rybickiego. Dogadacie się. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ..... pozdrawiam panie i panów. W sumie zawodników także.
Cytować
-10 #44 obarczanie treneraactive 2011-06-29 22:22
Ja uważam, że trener Rybicki jest znakomitym fachowcem i bardzo poświęca się dla tego klubu. Wychował wiele znakomitych zawodników i nie można teraz na nim wieszać psów bo komuś coś nie pasuje, lub coś nie jest po jego myśli. Jak komuś się nie podobają treningi z trenerem Rybickim no to cóż trzeba zmienić klub i po problemie a nie się wypowiadać na forum :P i dajcie spokój z tymi pieniędzmi :P bo po tych komentarzach widać, że komuś mało kasy i chce jeszcze zostać "trenerem" :P w innym klubie będziecie i tak płacili większe składki i nie dostaniecie też sprzętu :P bo tylko najbogatsze kluby w Polsce mogą sobie na to pozwolić. Jak nie wierzycie sprawdźcie sami :P pozdrawiam byłych zawodników :D
Cytować
+17 #43 Ciekawa sprawakonio 2011-06-22 16:10
...ojciec najlepszego zawodnika zabrał głos pod nazwiskiem,wyda je mi się ,że będzie to miało dalsze konsekwencje ,ale jeżeli jest tak jak mówi, to kto wie ,być może trzeba będzie "odbrązowić" głównego twórcę potęgi garwolińskiego badmintona.Choć jakby nie patrzeć to dawnych zasług nikt Mu nie odbierze .Pozdrawiam!!!! konio
Cytować
+14 #42 brawo brawo !!!!yonex 2011-06-22 15:28
Cytuję velo:
Pan Jerzy Rybicki jest świetnym trenerem, z osiągnięciami o jakich kilku miejscowych zazdrośników,nieudaczników sportowych, może /mogło/ tylko pomarzyć !!!!w ponury, deszczowy dzień.
Panie Rybicki, ta wasza sportowa karawana niech odważnie idzie dalej, bo i tak szczekanie zawsze będzie.
Duży szacun i gratulacje. Wyróżnienie "ZASŁUŻONY DLA POWIATU" trafiło w dobre ręce.

Odznaczenie przepiękne, ale troszkę przestarzałe, bo chyba wydaje mi się, że niestety osiągnięć aktualnych to raczej BRAK. W latach 80-tych owszem.
Cytować
+5 #41 yonexNIE PONIAŁ 2011-06-22 15:26
Cytuję JKM:
Cytuję yonex:
Cytuję lolek:
.. CI najlepsi odeszli?? Czemu nie reprezentują barw Miasta?? Było wielu tylko właśnie chodziło o kasę.
http://sportowepodlasie.pl/sporty/badminton/badminton-wiadomosci/artykul/podlascy-badmintonisci-w-slowenii-1/ chłopak z Garwolina. Ale nikt nie pisze że urodził się w naszym mieście.

Wiesz kolego / koleżanko. Zycie jest świetne i weryfikuje. Zmierzam do tego, że jak komuś źle i go nie doceniają, to idzie tam, gdzie tego zazna. Skoro ten kolega urodził się w naszym mieście, a jego nie reprezentuje.....wniosek prosty. KTOŚ GO ROBIŁ W BALONA.


Dlaczego tracę czas na polemiki z ludźmi o małych rozumkach? Ale, OK poświęcę się jeszcze raz: Jak świat światem małe lokalne kluby są dostarczycielami talentów do dużych ośrodków. Nikt na świecie nie wie w jakim klubie zaczynał Messi, Zidane, Ronaldo itp, a i oni się tym nie chwalą. Wiadomo jedynie gdzie grają jako gwiazdy. I tyle w temacie. Poniał, czy trzeba jaśniej???

Słuchaj no panie, szkoda, że wymieniasz gwiazdy piłki nożnej, a nie badmintonistów. Albo wiem, chyba nie masz w tej kwestii ŻADNYCH, ale to ŻADNYCH informacji. Nasz łaskawco, który poświęca swój czas na polemikę....Chy ba kolega, alternatywnie koleżanka bardzo ma duże problemy z definicją polemiki. Polecam słownik:) pozdrawiam
Cytować
+14 #40 CDMirek Biernacki 2011-06-22 10:16
Światkami rozmowy o zawodach która miała miejsce na treningu było dwóch byłych zawodników klubu, dlatego znając temat najlepiej zdecydowali się pomóc Mateuszowi w kontynuowaniu kariery za co jesteśmy Im z synem bardzo wdzięczni. Chciałbym też podziękować panu Andrzejowi, który jako jedyny z władz klubu próbował nam pomóc i załagodzić sytuację. Pozostałych znajomych pana Rybickiego, którzy znają tylko wersje trenera proszę o nie wypisywanie bzdur. Poświęciliście Mateusz dla świętego spokoju to powinno już chyba wam wystarczyć, to że chciałem dla syna jak najlepiej, pomagałem klubowi jeżdżąc z dziećmi na zawody to nie są chore ambicje tylko zaangażowanie
Cytować
+14 #39 Dlaczego klub wywalił MateuszMirek Biernacki 2011-06-22 10:12
Na początku chcę napisać że gdybyśmy z synem nie doceniali osiągnięć klubu to Mateusz nie zaczął by kariery w MKS
Jednak w ostatnim roku w klubie zaczęły się problemy, trener zaczął odmawiać wyjazdu na niektóre zawody. Na początku roku na treningu powiedział do Mateusza szukaj sobie kierowcy ze mną na zawody już nie pojedziesz, próbowałem wyjaśnić tą sytuacje z trenerem ale odpowiedział że nikt go nie może zmusić do wyjazdów na zawody. Syn załamał się tą sytuacją (poświęcił 6 lat życia na badmintona, był bardzo ambitny, trenował prawie codziennie) dlatego napisałem zapytanie do miasta czy trener dostaje jakieś pieniądze na zawody. Od tego momentu trener zaczął się mścić na Mateuszu,w lutym zorganizował spotkanie zarządu i wnioskował o wyrzucenie Mateusza z klubu. Poprosiłem klub żeby nie robił problemów do majowych mistrzostw polski, Mateusz od tamtego momentu trenował poza klubem zgodnie ze statutem klubu. Po mistrzostwach mieliśmy się spotkać i porozmawiać, ale nie zdążyliśmy bo parę dni po zawodach pan Rybicki poszedł do szkoły i wręczył Mateuszowi pismo że nie może już reprezentować klubu, dodał tylko" masz na pamiątkę " .
Światkami rozmowy o zawodach która miała miejsce na treningu było dwóch byłych zawodników klubu, dlatego znając temat najlepiej zdecydowali się pomóc Mateuszowi w kontynuowaniu kariery za co jesteśmy Im z synem bardzo wdzięczni.
Cytować
-8 #38 Do Krisa-chytrusaJKM 2011-06-21 23:36
Cytuję Kris:
Cytuję velo:
Pan Jerzy Rybicki jest świetnym trenerem, z osiągnięciami o jakich kilku miejscowych zazdrośników,nieudaczników sportowych, może /mogło/ tylko pomarzyć !!!!w ponury, deszczowy dzień.
Panie Rybicki, ta wasza sportowa karawana niech odważnie idzie dalej, bo i tak szczekanie zawsze będzie.
Duży szacun i gratulacje. Wyróżnienie "ZASŁUŻONY DLA POWIATU" trafiło w dobre ręce.

trenerzy w wildze garwolin mają śmieszne pensje i oni się poświęcają dla dzieciaków a Rybicki nigdzie nie pracuje prawie wszystko co miasto przeznacza na badmintona idzie dla niego, czy klub gra w jakiejś lidze, powinien iść do roboty i pracować na takich samych zasadach jak trenerzy w wildze, podobno wilga na wszystkie roczniki ma ok. 130 tyś, a Rybicki przejada ok.40 tyś na trzech zawodników


Kolega Kris (choć wszyscy wiedzą o kogo chodzi) korzysta z anonimowości internetu powtarzając kłamstwa.
A sugestie pt. "co powinien robić trener Rybicki w życiu" są żałosnym włażeniem w buciorach w prywatne sprawy.
Cytować
-13 #37 Do KrisaJKM 2011-06-21 23:27
Cytuję Kris:
Cytuję JKM:
Powtarzam tym, którzy nie rozumieją - najpierw pokażcie swoje dokonania, a potem szczekajcie na trenera Rybickiego.
W przeciwnym razie wychodzicie na małych zazdrośników o cudze sukcesy.
Błyśnijcie jakimś ciekawym pomysłem, bo wasza krytyka w świetle sukcesów Rybickiego mało wnosi do sprawy badmintona w Garwolinie i jest po prostu nudna.

Szanuje dokonania Rybickiego, ale to było bardzo dawno temu. Co rok jest coraz gorzej, zawodnicy tylko odchodzą z klubu. Przestańcie żyć przeszłością


No to słuchamy konstruktywnych propozycji kolegi Krisa jak naprawić teraźniejszość; bo na razie widzę tu tylko bezproduktywną krytykę
Cytować
-11 #36 Do yonexaJKM 2011-06-21 23:23
Cytuję yonex:
Cytuję lolek:
.. CI najlepsi odeszli?? Czemu nie reprezentują barw Miasta?? Było wielu tylko właśnie chodziło o kasę.
http://sportowepodlasie.pl/sporty/badminton/badminton-wiadomosci/artykul/podlascy-badmintonisci-w-slowenii-1/ chłopak z Garwolina. Ale nikt nie pisze że urodził się w naszym mieście.

Wiesz kolego / koleżanko. Zycie jest świetne i weryfikuje. Zmierzam do tego, że jak komuś źle i go nie doceniają, to idzie tam, gdzie tego zazna. Skoro ten kolega urodził się w naszym mieście, a jego nie reprezentuje.....wniosek prosty. KTOŚ GO ROBIŁ W BALONA.


Dlaczego tracę czas na polemiki z ludźmi o małych rozumkach? Ale, OK poświęcę się jeszcze raz: Jak świat światem małe lokalne kluby są dostarczycielam i talentów do dużych ośrodków. Nikt na świecie nie wie w jakim klubie zaczynał Messi, Zidane, Ronaldo itp, a i oni się tym nie chwalą. Wiadomo jedynie gdzie grają jako gwiazdy. I tyle w temacie. Poniał, czy trzeba jaśniej???
Cytować
+10 #35 karawanaKris 2011-06-21 22:38
Cytuję velo:
Pan Jerzy Rybicki jest świetnym trenerem, z osiągnięciami o jakich kilku miejscowych zazdrośników,nieudaczników sportowych, może /mogło/ tylko pomarzyć !!!!w ponury, deszczowy dzień.
Panie Rybicki, ta wasza sportowa karawana niech odważnie idzie dalej, bo i tak szczekanie zawsze będzie.
Duży szacun i gratulacje. Wyróżnienie "ZASŁUŻONY DLA POWIATU" trafiło w dobre ręce.

trenerzy w wildze garwolin mają śmieszne pensje i oni się poświęcają dla dzieciaków a Rybicki nigdzie nie pracuje prawie wszystko co miasto przeznacza na badmintona idzie dla niego, czy klub gra w jakiejś lidze, powinien iść do roboty i pracować na takich samych zasadach jak trenerzy w wildze, podobno wilga na wszystkie roczniki ma ok. 130 tyś, a Rybicki przejada ok.40 tyś na trzech zawodników
Cytować
-10 #34 badmintonvelo 2011-06-21 20:21
Pan Jerzy Rybicki jest świetnym trenerem, z osiągnięciami o jakich kilku miejscowych zazdrośników,ni eudaczników sportowych, może /mogło/ tylko pomarzyć !!!!w ponury, deszczowy dzień.
Panie Rybicki, ta wasza sportowa karawana niech odważnie idzie dalej, bo i tak szczekanie zawsze będzie.
Duży szacun i gratulacje. Wyróżnienie "ZASŁUŻONY DLA POWIATU" trafiło w dobre ręce.
Cytować
+11 #33 przeszłośćKris 2011-06-21 19:51
Cytuję JKM:
Powtarzam tym, którzy nie rozumieją - najpierw pokażcie swoje dokonania, a potem szczekajcie na trenera Rybickiego.
W przeciwnym razie wychodzicie na małych zazdrośników o cudze sukcesy.
Błyśnijcie jakimś ciekawym pomysłem, bo wasza krytyka w świetle sukcesów Rybickiego mało wnosi do sprawy badmintona w Garwolinie i jest po prostu nudna.

Szanuje dokonania Rybickiego, ale to było bardzo dawno temu. Co rok jest coraz gorzej, zawodnicy tylko odchodzą z klubu. Przestańcie żyć przeszłością
Cytować
+13 #32 Taka prawdayonex 2011-06-21 17:19
Cytuję lolek:
.. CI najlepsi odeszli?? Czemu nie reprezentują barw Miasta?? Było wielu tylko właśnie chodziło o kasę.
http://sportowepodlasie.pl/sporty/badminton/badminton-wiadomosci/artykul/podlascy-badmintonisci-w-slowenii-1/ chłopak z Garwolina. Ale nikt nie pisze że urodził się w naszym mieście.

Wiesz kolego / koleżanko. Zycie jest świetne i weryfikuje. Zmierzam do tego, że jak komuś źle i go nie doceniają, to idzie tam, gdzie tego zazna. Skoro ten kolega urodził się w naszym mieście, a jego nie reprezentuje... ..wniosek prosty. KTOŚ GO ROBIŁ W BALONA.
Cytować
+13 #31 Czemu..lolek 2011-06-20 18:36
.. CI najlepsi odeszli?? Czemu nie reprezentują barw Miasta?? Było wielu tylko właśnie chodziło o kasę.
http://sportowepodlasie.pl/sporty/badminton/badminton-wiadomosci/artykul/podlascy-badmintonisci-w-slowenii-1/ chłopak z Garwolina. Ale nikt nie pisze że urodził się w naszym mieście.
Cytować