reklama

baner projekt 

reklama

Turniej im. Jana Piesiewicza ? pierwszy dzień za nami

Opublikowano: 07 grudzień 2013, 17:55 Kategoria Sport
turniej piesiewiczawilga garwolinpiłka nożna
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Od godziny 9.00 na hali sportowej w Garwolinie trwały spotkania w ramach XI Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Jana Piesiewicza ? Trampkarze rocznik 2000. 8 drużyn z różnych zakątków Polski walczy o puchar. Zwycięzcę poznamy jutro popołudniu.

- Witam wszystkich w imieniu władz miasta Garwolina. Cieszę się, że mimo złych warunków atmosferycznych udało wam się dojechać. Życzę wspaniałej rywalizacji, zero kontuzji i niech wygra jak najlepszy ? mówił podczas oficjalnego otwarcia zawodów Marek Janiec, przewodniczący Rady Miasta Garwolina.

Tradycyjnie w oficjalnym otwarciu wzięła udział rodzina Jana Piesiewicza ? żona Iwona, córka Grażyna oraz wnuk Janek, który jak co roku dokonał pierwszego kopnięcia piłki. Nie zabrakło także prezesa Wilgi Garwolin Waldemara Mrugały oraz dyrektora Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie Jarosława Kargola.

reklama


W tym roku w zmaganiach bierze udział 8 drużyn ? Wilga Garwolin, Górnik Łęczna, Top 54 Biała Podlaska, Stomil Olsztyn, Korona Kielce, Pogoń Siedlce, Hetman Zamość, Widzew Łódź. W 11. edycji turnieju zmieniono system rozgrywek. Zrezygnowano z podziału na grupy na rzecz systemu "każdy z każdym". Przed rokiem w Garwolinie triumfował Progres Nowa Huta. Kto zostanie zwycięzcą w tym roku? Tego dowiemy się jutro. Kibiców zapraszamy na halę sportową od godziny 9.00. Zakończenie turnieju około godziny 15.00.

jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz